- A Final: placed 4th (4:10.88)
- A Final: placed 5th (4:28.01)
- A Final: placed 6th (4:07.54)
- A Final: placed 5th (4:31.03)
- A Final: placed 3rd (4:13.77)
- A Final: placed 2nd (4:05.15)
- A Final: placed 5th (3:55.74)
- A Final: placed 9th (4:21.96)
- A Final: placed 3rd (5:04.90)
- A Final: placed 4th (5:43.00)
PET*
club
Wellington
we
Paul Coles (stroke), John Hitchcock, Andrew Bealing, Guy Aitchison, Graham Pudney, Steve Bielby, Drew Duncan, Kevin Stevenson + Olivia Bixley (cox)
- A Final: placed 2nd (4:08.17)
- A Final: placed 1st (4:39.17)
- A Final: placed 1st (4:49.43)
- A Final: placed 3rd (5:20.09)
PETC
club
Wellington
we
Caroline Robertson (stroke), Raewyn Curtis, Natasha Baldwin, Shannon Hennig, Phillipa Argue, Cath Barker, Fiona Burney, Fiona Harris + Olivia Bixley (cox)
- A Final: placed 2nd (4:48.78)
- A Final: placed 1st (5:36.97)
- A Final: result (NRR)
- A Final: placed 1st (4:48.32)
PETC
club
Wellington
we
Fiona Harris (stroke), Fiona Burney, Cath Barker, Phillipa Argue, Shannon Hennig, Natasha Baldwin, Raewyn Curtis, Caroline Robertson + Olivia Bixley (cox)
- A Final: placed 2nd (5:06.59)
- A Final: result (SCR)
- A Final: placed 2nd (NTT)
- A Final: placed 3rd (3:50.04)
- A Final: placed 6th (4:27.99)
- A Final: placed 8th (4:51.44)
- A Final: placed 8th (4:42.18)
PETC
club
Wellington
we
Anna Sissons (stroke), Raewyn Curtis, Natasha Baldwin, Shannon Hennig, Caroline Robertson, Cath Barker, Fiona Burney, Fiona Harris + Olivia Bixley (cox)
- A Final: placed 1st (4:04.00)
- Heat 2: result (NRR)
- Division 2: placed 6th (4:24.75)
- A Final: placed 5th (4:42.40)
- A Final: placed 6th (5:00.38)
- A Final: placed 2nd (5:05.27)
- A Final: placed 4th (4:33.37)
- A Final: placed 6th (4:38.63)
- A Final: placed 3rd (4:59.21)
PETC
club
Wellington
we
Anna Sissons (stroke), Cath Barker, Kimberley Sutherland, Fiona Harris, Steve Bielby, Drew Duncan, Paul Coles, Kevin Stevenson + Mary Brice (cox)
- A Final: placed 2nd (4:15.86)
- A Final: placed 8th (4:20.71)
PETC
club
Wellington
we
Phillipa Argue (stroke), Raewyn Curtis, Fiona Burney, Cath Barker, Mary Brice, Kimberley Sutherland, Felisa Roldan, Ann Hamilton + Olivia Bixley (cox)
- A Final: placed 1st (4:32.15)
- Heat 1: result (SCR)
- Division 2: result (SCR)