- A Final: placed 1st
- A Final: result (DNS)
- A Final: result (DNS)
SGEC
club
Auckland
au
Clark Abel (stroke), Stewart Hobbs, Brett Wright, Mike Harrison, Rod Nicholson, John de Pont, Mark Desmond, Steve Mayo-Smith + Adie Pedersen (cox)
- A Final: placed 4th
SGEC
club
Auckland
au
Raechel Cummins (stroke), Adie Pedersen, Christine Hobbs, Ann Tucker, Trish Fenton, Sue Wright, Kathryn McGredy, Liz MacFarlan + Linda Thomas (cox)
- A Final: placed 3rd
SGEC
club
Auckland
au
Marie Devoy (stroke), Fiona Crummey, Carolyn Harrison, Diane Brew, Alison McLeod, Yvonne Kasper, Sue Cammell, Judy Shadbolt + Colette Nicholson (cox)
- A Final: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
- A Final: result (DNS)
- Division 2: placed 4th
- A Final: placed 4th
- Division 1: placed 1st
- A Final: placed 7th
- Division 2: placed 2nd
- A Final: result (DNS)
- Division 1: placed 4th
- A Final: result (DNS)
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: result (DNS)
- A Final: placed 1st
- Division 1: result (DNS)
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 4th
- Division 4: placed 4th
- A Final: placed 7th
- Division 3: placed 2nd
- A Final: placed 8th
- Division 4: placed 2nd
- A Final: placed 6th
- Division 3: placed 1st
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 5th
- A Final: placed 3rd
- A Final: result (NRR)
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 3rd
SGE*
club
Auckland
au
Rod Nicholson (stroke), Tony Corkery, Mark Desmond, Anthony Gilbert, Deryn McGregor, Yvonne Kasper, Diane Bermingham, Lorraine Barker + Colette Nicholson (cox)
- A Final: placed 6th
SGEC
club
Auckland
au
Adie Pedersen (stroke), Brett Wright, Christine Hobbs, Evan Snyder, Grant Pedersen, Stewart Hobbs, Sue Wright, Trish Fenton + Carolyn Harrison (cox)
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 4th
- Division 2: placed 3rd
- Division 1: placed 7th
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 5th
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 5th
- A Final: placed 2nd
- Division 1: placed 5th
SGEC
club
Auckland
au
Chris Fotherby (stroke), Mike Harrison, Brett Wright, Tony Corkery, John de Pont, Evan Snyder, Mark Desmond, Steve Mayo-Smith + Colette Nicholson (cox)
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 7th
- Division 2: placed 4th
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 1st
- A Final: placed 6th
- A Final: placed 5th
- A Final: result (NRR)
- Division 2: placed 1st
- Division 1: result (DNS)
- Division 1: placed 4th