- A Final: placed 4th
AKL*
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- A Final: result (DNS)
- A Final: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Richard Hughes (stroke), Robert Young, Bryan Beardshaw, Paul Stone, Guy Pierce, Bruce Walker, Paul Dougherty, Grader Howells + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 4th
- Division 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Adele Gordon (stroke), Beverly O'Loughlin, Gier Jong, Margot Chandler, Jeannette Lomas, Michelle Chapman, Paula Storey, Suzanne Pierce + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 1st
AKLC
club
Auckland
au
Victoria Pennell (stroke), Kam Wing, Evan Brown, Laura James, Tim Yates, Anna Brown, Katrina Spence, Mark Wynne + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 2nd
- Division 3: placed 5th
AKLC
club
Auckland
au
Richard Hughes (stroke), Robert Young, Bryan Beardshaw, Bruce Walker, Peter John Taylor, David Mills, Guy Pierce, Geoff Vazey + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 4th
- Division 3: placed 5th
- Division 1: result (NRR)
AKLC
club
Auckland
au
Peter John Taylor (stroke), David Mills, Bryan Beardshaw, Paul Stone, Evan Brown, Paul Dougherty, Tim Yates, Mark Wynne + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 2nd
- A Final: placed 6th
AKLC
club
Auckland
au
Ruth Barclay (stroke), Beverly O'Loughlin, Adele Gordon, Margot Chandler, Victoria Pennell, Laura James, Gier Jong, Anna Brown + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Richard Hughes (stroke), Geoff Vazey, Guy Pierce, Bruce Walker, Michelle Chapman, Jeannette Lomas, Suzanne Pierce, Paula Storey + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 3rd
- A Final: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 7th
- Division 1: placed 2nd
- A Final: placed 5th
AKLC
club
Auckland
au
Peter John Taylor (stroke), David Mills, Paul Dougherty, Evan Brown, Tim Yates, Gregor Sedlmeier, Kam Wing, Mark Wynne + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 2nd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 1st
- Division 2: placed 5th
AKL*
club
Auckland
au
Ruth Barclay (stroke), Beverly O'Loughlin, Victoria Pennell, Laura James, Steph Rush, Gier Jong, Suzanne Pierce, Jacs Rush + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 2nd
- Division 1: placed 3rd
- Division 2: placed 5th
- Division 1: placed 6th
AKLC
club
Auckland
au
Ruth Barclay (stroke), Beverly O'Loughlin, Richard Hughes, Robert Young, Peter John Taylor, Bruce Walker, Victoria Pennell, Margot Chandler + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 4th
- A Final: placed 3rd
- Division 1: placed 3rd
- Division 1: placed 7th
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 5th
- A Final: result (NRR)
- Division 2: placed 3rd
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Division 1: placed 8th
AKLC
club
Auckland
au
Victoria Pennell (stroke), Margot Chandler, Peter John Taylor, Paul Stone, Guy Pierce, David Mills, Suzanne Pierce, Jeannette Lomas + Teyla Hudson (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 5th
AKLC
club
Auckland
au
Ruth Barclay (stroke), Laura James, Richard Hughes, Robert Young, Bryan Beardshaw, Bruce Walker, Adele Gordon, Beverly O'Loughlin + Hannah Worth (cox)
Coached by: Paul Westbury
- A Final: placed 1st