AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Gus Pawson (stroke), Matthew Wright, Ben Tijsen-Cox, Hamish Maxwell, Nathan Luff, Jack van Bussel, Adrian van Bussel, Tom Gibson + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
Coached by: Ian Weenink
- Heat 2: placed 5th (7:23.49)
- Repechage 1: placed 2nd (7:22.88)
- Semi-final 2: placed 7th (7:42.09)
- B Final: placed 5th (8:40.69)
- Heat 2: result (DNS)
- Heat 6: placed 5th (8:12.79)
- Repechage 4: placed 3rd (7:53.08)
- Heat 3: placed 1st (7:42.38)
- Semi-final 1: placed 4th (9:21.58)
- A Final: placed 2nd (7:44.73)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 3: placed 6th (10:06.65)
- Repechage 1: placed 3rd (6:44.78)
- Semi-final 1: placed 7th (6:56.52)
- B Final: placed 4th (6:28.84)
- Heat 2: placed 2nd (6:44.15)
- Repechage 1: placed 1st (6:48.06)
- A Final: placed 1st (6:27.79)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Ian Weenink
- Heat 3: placed 1st (6:44.09)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:02.05)
- A Final: placed 3rd (6:30.53)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Ian Weenink
- Heat 3: placed 3rd (6:57.25)
- Semi-final 1: placed 7th (7:22.08)
- B Final: placed 1st (6:44.41)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Ian Weenink
- Heat 2: placed 5th (7:07.22)
- Repechage 1: placed 2nd (7:00.29)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:13.98)
- A Final: placed 8th (6:55.87)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Ian Weenink
- Heat 1: placed 3rd (7:23.90)
- Repechage 4: result (SCR)
- Heat 1: result (SCR)
AWG*
club
Wanganui/Manawatu
wa
Luke Watts (stroke), James Sandston, Hugh Pawson, Tom Monaghan, Alex Hyland, Luke Jenkins, Gus Pawson, Hamish Maxwell + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
Coached by: Ian Weenink
- Heat 1: placed 2nd (6:31.60)
- Repechage 1: placed 1st (6:15.27)
- A Final: placed 2nd (6:13.85)
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
Ben Tijsen-Cox (stroke), Jack van Bussel, Adrian van Bussel, Guy Thomson, Nathan Luff, Tom Gibson, Zac Visser, Matthew Wright + Rylee Dudley (cox)
Coached by: Ian Weenink
- Heat 1: placed 3rd (6:33.93)
- Repechage 1: placed 5th (6:29.19)
- A Final: placed 6th (6:25.37)