NELC
club
Nelson
ne
|
|||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
||||
COM*
club
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner & Luke O'neil
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: David Thomas
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: John O'connor
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Kevin O'hagan
|
||||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Matthew Hall & Nathan Wallace
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
||||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
COM*
club
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner & Luke O'neil
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: John O'connor
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final |
||||
NELC
club
Nelson
ne
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: David Thomas
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Matthew Hall & Nathan Wallace
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
Repechage 1 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Matthew Hall & Nathan Wallace
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Grant Lindsay
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson
|
Heat 1 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: David Thomas
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
CTYC
club
Canterbury
ca
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Grant Lindsay
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
NELC
club
Nelson
ne
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
COMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2,3,4->Semi-Final; 5,6,7,8->Repechage |
||||
COM*
club
Auckland
au
|
Coached by: Curtis Warner & Luke O'neil
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WHOC
club
Southland
so
|
Coached by: John O'connor
|
|||
AVNC
club
Canterbury
ca
|
Coached by: Dale Maher
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Matthew Hall & Nathan Wallace
|