NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
- Heat 2: placed 3rd (8:01.03)
- Repechage 1: placed 1st (7:48.55)
- A Final: placed 5th (7:59.97)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
- Heat 2: placed 6th (8:19.02)
- Repechage 2: placed 4th (8:04.51)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Jane Stanley
NSHC
club
Auckland
au
Matthew Cole (stroke), Jake Guy, Scott Houston, Ryan Davenport, Kyle Lennon, Kristofer Parker, Hayden Ellis, Daniel McSweeny + Jonathan Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 3rd (6:08.15)
- Repechage 1: placed 5th (6:06.22)
- A Final: placed 6th (6:15.79)
NSH*
club
Auckland
au
Taryn Abel (stroke), Courtney McCormick, Renee Scott-French, Jessica Remington, Poppy Logan, Sian Anderson, Sasha Ballantyne, Emma McAllister + Amber Fordham (cox)
Coached by: Craig Smith
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
- Heat 1: placed 2nd (7:10.15)
- Repechage 1: placed 3rd (7:07.92)
- A Final: placed 6th (7:12.77)
- Heat 1: placed 4th (7:27.98)
- Semi-final 2: placed 4th (7:34.93)
- A Final: placed 6th (7:20.81)
- Heat 2: placed 3rd (7:55.38)
- Semi-final 2: placed 7th (8:06.48)
- B Final: placed 5th (7:45.21)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jane Stanley & Roger White-Parsons
- Heat 1: placed 5th (7:12.88)
- Repechage 1: placed 2nd (7:15.37)
- Semi-final 2: placed 5th (7:15.69)
- B Final: placed 3rd (7:10.40)
- Heat 2: placed 4th (8:17.34)
- Repechage 1: placed 3rd (8:09.03)
- A Final: placed 3rd (7:55.60)
- Heat 2: placed 5th (8:26.87)
- Repechage 2: placed 4th (8:25.10)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 7th (6:42.54)
- Repechage 1: placed 4th (6:25.61)
- Heat 2: placed 3rd (7:07.64)
- Repechage 1: placed 3rd (7:07.19)
- A Final: placed 8th (7:05.87)
- Heat 1: placed 5th (6:57.11)
- Repechage 1: placed 2nd (7:03.57)
- A Final: placed 4th (6:48.32)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Jane Stanley
- Heat 4: result (NRR)
- Heat 3: result (NRR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
- Heat 2: placed 5th (8:07.33)
- Repechage 2: placed 4th (8:04.93)
- Heat 1: placed 3rd (7:26.56)
- Repechage 2: placed 1st (7:32.20)
- A Final: placed 4th (7:35.50)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
- Heat 3: placed 4th (7:34.52)
- Semi-final 2: placed 5th (7:28.10)
- B Final: placed 5th (7:43.84)
NSHC
club
Auckland
au
Olivia White-Parsons (stroke), Caitlin White-Parsons, Kristy-Joy Brown, Alexandra Murden + Kyle Battersby (cox)
Coached by: Roger White-Parsons & Jane Stanley
NSH*
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 2: result (CANCELLED)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 3rd (6:51.16)
- Repechage 2: placed 3rd (6:42.14)
- A Final: placed 6th (6:44.84)
- Heat 1: placed 5th (8:25.54)
- Heat 3: placed 6th (8:45.89)
- Heat 1: placed 7th (8:49.53)
- Heat 1: placed 3rd (6:50.65)
- Repechage 1: placed 5th (7:01.95)
- A Final: result (NRR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 6th (6:50.18)
NSHC
club
Auckland
au
Riely Robertson (stroke), Catherine Layburn, Chelsea Gorton, Jaymee McNab, Caitlin Harris, Grace Fletcher, Divashni Kumar, Amelia Vincent + Emma Haldane (cox)
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 5th (8:53.60)
- Repechage 1: placed 4th (8:40.62)
- Heat 3: placed 5th (7:22.46)
- Repechage 1: placed 4th (7:28.72)
NSHC
club
Auckland
au
Alexandra Finlay (stroke), Bernadette Boland, Paitten Bishop, Isabella Regtien + Sophie Wallace (cox)
Coached by: Matthew Wolff
- Heat 1: placed 5th (7:35.88)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Craig Smith
- Heat 1: result (EXC)
NSHC
club
Auckland
au
Matthew Cole (stroke), Daniel McSweeny, Johnathan Tait, Jasper Ballantyne, Cameron Webster, Craig Little, Scott Houston, Ryan Davenport + Jonathan Zouch (cox)
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott