- Race 1: placed 3rd
- Race 1: placed 7th
- Race 1: placed 3rd
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Jack Smith (stroke), Rhys Statham, Christopher Mairs, George Egerton, Jacob Rhodes, Bryn Jones, Luke Dance, Samuel Cook + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Race 1: placed 1st (03:35.6)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 2nd (+1.8)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 2nd (+6.7)
- Race 2: placed 4th (+17.7)
- Race 2: placed 5th (+29.9)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 7th (+1:07.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+10.10)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 2nd (+9.10)
- Race 1: placed 6th (+37.4)
- Race 1: placed 7th (+50.2)
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Hayden Rumble, Elliot Willis, Dominic Beaglehole, George Murray, Benjamin Laurie, Edward Dunne + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Brook Walker & Sean Durkin
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Griffin Maaka (stroke), Ethan Graham, Alisana Morris, Kade Campbell, Jacob Rhodes, Jack Smith, Christopher Mairs, Angus Cooper + Ben Ross (cox)
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 1: placed 3rd (+13.1)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 3: placed 1st
- Race 3: placed 4th
- Race 3: placed 3rd
- Race 1: placed 3rd (+7.5)
- Race 1: placed 4th (+8.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 2nd (+9.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 1: placed 5th (+59.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 3: placed 4th (+57.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ricky Kiddle, Adam Smith, Josiah Duffield, Zane Goggin + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Edwin Laurenson, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Tim Hall, Thomas Murray, Theo Barber + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+24.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Alex Laurenson + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 2: placed 3rd (+35.6)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 4: placed 6th (+1:32.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 2nd (+8.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 3: placed 2nd (+1.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 3: placed 5th (+11.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+8.6)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 5th (+29.2)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson, Tim Hall, Thomas Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
George Murray (stroke), Fraser Peach, Elliot Willis, Griffin Maaka, Alisana Morris, Jack Smith, Kade Campbell, Ethan Graham + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 2: placed 4th (+53.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Angus Cooper (stroke), Will Hastings, Bryn Jones, Jacob Rhodes, George Egerton, Rhys Statham, Samuel Cook, Luke Dance + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 2: placed 3rd (+33.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Joseph Bahr, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler, Alex Laurenson + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 4th (+41.5)