STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Dave Campbell
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Jack Smith (stroke), Rhys Statham, Christopher Mairs, George Egerton, Jacob Rhodes, Bryn Jones, Luke Dance, Samuel Cook + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Ronan Brennan (stroke), Jacob Franklin, Liam Coleman, Joshua Haddon, Callum Fleming, Joel Lemalu, Lucas Boennic, Ethan Wildash-Chan + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
STAC
club
Wellington
we
|
Heather Miller (stroke), Niccy Holdsworth, Alice Fahey, Eleanor White, Claudia Bugaud, Lesina Pereira, May Hodgkinson, Amy Wills + Olivia Pugh (cox)
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Amelia Burley (stroke), Chevarn Parata, Bryleigh Bentley, Tara Campbell, Jessamy King, Niamh Murfitt, Millie Harland, Julia English + Amelia Coles (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Sophia Marshall, Ashley Toovey, Harriet Leslie, Emmy Sullivan + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: WLGC
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Isabella Warner (stroke), Annabel Walsh, Madison Taylor, Francesca Kraayvanger, Maddie Loughnan Lynch, Morgan Palmer, Elinor Bann, Jillian Allen + Hannah Kennedy (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Sheldon Carr
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Kaitlin McGlinchey (stroke), Corrine Packer, Jorja McGlinchey, Lucy Dunshea, Lily Orsman, Stella Yan, Jemma Seymour, Isabelle Jelbert + Jessica Cuttle (cox)
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Amelia Burley (stroke), Miriam Lindsay, Chevarn Parata, Josephine Paxie, Cara McAree, Grace Ohlsson, Sarah Green, Tayla Burgess + Eleanor Paxie (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
RONG
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jesse
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
RPCC
RPC
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
STOR
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Emma Williams (stroke), Ashley Toovey, Emma Wellington, Phoebe Pottinger + Savannah Fowke-Short (cox)
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Mollie Nicol (stroke), Harriet Norris, Savannah Watson, Mila van der Wilt + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin & Sheldon Carr
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Brent Dunshea & Allister Grange
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Joel Lemalu (stroke), Jacob Franklin, Lucas Graham-Oconnor, Callum Fleming, Joshua Haddon, Jack Rixontaylor, Ethan Wildash-Chan, Lucas Boennic + Harrison McGrail (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Piper Maaka, Brooke Cederwall, Zoe Coventry, Emmy Sullivan + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: WLGC
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Taylor Smith (stroke), Miriam Lindsay, Meg Thompson, Lucy Golding, Sarah Green, Josephine Paxie, Amelia Radaich, Grace Ohlsson + Eleanor Paxie (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
PETC
club
Wellington
we
|
Abbie Pritchard (stroke), Georgia Coyne, Maddy Devery, Izzy Ahearn, Laura Feinson, Poppy Newall, Tia McDougall, Sarah Coles + Lucy Bird (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Macy Burns, Nicola Wilson, Valerie Chan, Bridie Logan, Bronte Tuffery, Isabella Logan + Ruby Hudson (cox)
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Jennifer Acton-Phillips (stroke), Jasmine Oliver, Elyse Rothery, Stephanie McDermott, Amy McMullan, Jessica Anderson, Ellie Hawkins, Sarah Jackson + Ceri Armit (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jesse
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
POR*
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Hayden Rumble, Elliot Willis, Dominic Beaglehole, George Murray, Benjamin Laurie, Edward Dunne + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Brook Walker & Sean Durkin
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Griffin Maaka (stroke), Ethan Graham, Alisana Morris, Kade Campbell, Jacob Rhodes, Jack Smith, Christopher Mairs, Angus Cooper + Ben Ross (cox)
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Ronan Brennan (stroke), Jacob Franklin, Patrick Topp, Arie Magasiva, Joshua Haddon, Liam Coleman, Xavier Bell, Lucas Carroll + Hayden Livesey (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Keir Thompson (stroke), Sean McAndrew, Adam Mainland, Alan Jamieson, Leon Dudley, Alex Urlich, Mark Cunningham, Elliot McCabe + Georgia Henderson (cox)
Coached by: Brent Dunshea & William Fahey
|
WELC
club
Wellington
we
|
Samantha Seath (stroke), Jo-Anne Stokes, Jane Harding, Kim O'Neill, John Verstappen, Scott Connew, Huw Mitchell, Andrew Wild + Amy McMullan (cox)
Coached by: Scott Connew
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
WELC
club
Wellington
we
|
Jennifer Acton-Phillips (stroke), Jessica Anderson, Elyse Rothery, Stephanie McDermott + Ceri Armit (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Brent Dunshea & Allister Grange
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Henry Lee
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Hamish Alexander-Drysdale (stroke), Lewis Johnson, Michael Kotlyar, Sam Tillotson + Ruby Hudson (cox)
Coached by: Henry Lee
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Token
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ricky Kiddle, Adam Smith, Josiah Duffield, Zane Goggin + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Connor Burns (stroke), Tristan Cotter, Daniel Ward, Joseph Graham, Tristan Gregory-Hunt, Kyle Malone, Joshua Ngaia, Sam Wilkins + Isabella Cooke (cox)
Coached by: Paul Moreno
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Zach Hough (stroke), Edwin Laurenson, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Tim Hall, Thomas Murray, Theo Barber + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Alex Laurenson + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Brent Dunshea & William Fahey
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Henry Lee
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Hamish Alexander-Drysdale (stroke), Lewis Johnson, Michael Kotlyar, Sam Tillotson + Liam Avery (cox)
Coached by: Henry Lee
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Token
|
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
||||
RPCC
RPC
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble Flint & Catherine Duffin
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Max Roberts (stroke), Joshua Gibbs, Elliott Joseph Rose, Deacon Eliason-Malden + Patrick Gibbs (cox)
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
WELC
club
Wellington
we
|
Kimberly Shum (stroke), Elizabeth Pittman, Jorja Bramley, Eleanor Morris, Scarlett Tacon, Bryda Chamberlain, Lucy Julian, Jasmine M'Nijel + Pauline Trow (cox)
Coached by: Nina Brown
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Georgia Barrett (stroke), Ashley Manson, Mia Weber, Georgia Frederickson, Sydney McLean, Grace Murphy, Paris Forster, Sam Tweedale + Lucy Bird (cox)
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Amelia Buur (stroke), Eva Galvin, Ella Murdoch, Hazel Hall, Holly Alloway, Neesha Dixon, Pip Crowley, Poppy Lawton + Poppy Fogarty (cox)
|
PETC
club
Wellington
we
|
Mia Parker (stroke), Geena Burns, Ruby Bradbrooke, Hannah Moffatt, Madison Short, Antonea Zaloumis, Adelle Gonzalez, Maria Price + Olivia Bixley (cox)
|
STAC
club
Wellington
we
|
Heather Miller (stroke), Niccy Holdsworth, Alice Fahey, Eleanor White, Claudia Bugaud, Lesina Pereira, Georgia Tregaskis, Clem McIntosh-Oakley + Maddie Gallagher (cox)
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Victoria-Rose Manu (stroke), Charlotte Brownlie, Georgia Rich, Emilia Skelton, Hannah Hull, Sofie Beatson, Emily Suhr, Jessica Kenyon + Evie Bond (cox)
Coached by: Rachel Gamble Flint & Steph Taylor
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Amelia Burley (stroke), Chevarn Parata, Bryleigh Bentley, Tara Campbell, Kate Thompson, Millie Harland, Jessamy King, Niamh Murfitt + Eleanor Paxie (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Paul Moreno
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Jamie Hindle-Daniels (stroke), Hayden Robertson, Gareth Latornell, George Truebridge + Georgia Henderson (cox)
Coached by: Michael Berry
|
WELC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
STAC
club
Wellington
we
|
Harriet Norris (stroke), Mollie Nicol, Savannah Watson, Mila van der Wilt + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Victoria-Rose Manu (stroke), Tuiatekawe Tapuke, Caitlin O'Conner, Sneha Wevita + Victoria O'Brien (cox)
Coached by: Rachel Gamble Flint & Steph Taylor
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Georgia Rich (stroke), Charlotte Brownlie, Cassia Percival-Day, Caitlin Stapleton + Alessandra Tobin (cox)
Coached by: Rachel Gamble Flint & Steph Taylor
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
PETC
club
Wellington
we
|
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Charlotte Stevens (stroke), Georgia Frederickson, Ruby Bradbrooke, Adelle Gonzalez + Sally Bird (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nina Brown
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Dave Campbell
|
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
RPCC
RPC
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Jose Vaquero (stroke), Dominic Bell, Zach Bargh, Liam McAree, Connor Wanden, Johnny English, Lawrence Birch, Joshua Rowan + Oliver McGill (cox)
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Sumer Harker (stroke), Oliver Fahey, Alick McCalman, Willis Dunshea, Harry McCarthy, Star Paenga, Finlay Sherlock, Liam Watters + Georgia Henderson (cox)
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
|
Blake Sieverts (stroke), Fraser Waterson, George Fyfe, Hugo Findlay, Josh Mallett, Issa Njovu, Yianni Doucas, Matthew Ryan + George Scott (cox)
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson, Tim Hall, Thomas Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
WELC
club
Wellington
we
|
Joel Rihari Watene (stroke), Tim Winkler, Josh Williams, Blaine Abraham, David Burnett, Brad Carter, Richard Bell, Daniel Benton + Heather Scott (cox)
Coached by: Chris Jones
|
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
|
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Joseph Bahr, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler, Alex Laurenson + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
WELC
club
Wellington
we
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Tufi Sele
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: WLGC
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin & Sheldon Carr
|
|||
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
|
Harriet Leslie (stroke), Sophie McKeogh, Tatyana Kooznetzoff, Naomi Anderson + Victoria Edwards (cox)
Coached by: WLGC
|
|||
WELC
club
Wellington
we
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Catherine Duffin & Sheldon Carr
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Caroline Robertson
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Scott Connew
|