- Race 1: placed 3rd
- Race 1: placed 2nd
- Race 1: placed 7th
- Race 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
- Race 1: placed 3rd (+34.5)
- Race 1: placed 4th (+39.5)
- Race 1: placed 3rd
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 2nd
- Race 2: placed 2nd (+4.1)
- Race 2: placed 4th (+30.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Jack Smith (stroke), Rhys Statham, Christopher Mairs, George Egerton, Jacob Rhodes, Bryn Jones, Luke Dance, Samuel Cook + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin & Heather Scott
- Race 1: placed 1st (03:35.6)
STAC
club
Wellington
we
Heather Miller (stroke), Niccy Holdsworth, Alice Fahey, Eleanor White, Claudia Bugaud, Lesina Pereira, May Hodgkinson, Amy Wills + Olivia Pugh (cox)
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
- Race 2: placed 3rd (04:41.8)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Sophia Marshall, Ashley Toovey, Harriet Leslie, Emmy Sullivan + Jasmine Paxton (cox)
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 1st (04:09.7)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 3rd (+22.2)
- Race 1: placed 5th (+2:34.4)
- Race 2: placed 1st
- Race 2: result (DNF)
- Race 3: placed 3rd (+8.6)
- Race 3: placed 4th (+11.2)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 2nd (+1.8)
- Race 1: placed 2nd (+7.9)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 3rd (+17.1)
- Race 2: placed 2nd (+6.7)
- Race 2: placed 4th (+17.7)
- Race 2: placed 5th (+29.9)
- Race 1: placed 2nd (+4.2)
- Race 1: placed 4th (+8.8)
- Race 1: placed 4th (+12.1)
- Race 1: placed 3rd (+10.7)
- Race 2: placed 4th (+27.2)
- Race 2: placed 5th (+30.1)
STAC
club
Wellington
we
Mollie Nicol (stroke), Harriet Norris, Savannah Watson, Mila van der Wilt + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
- Race 1: placed 3rd
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Emma Williams (stroke), Ashley Toovey, Emma Wellington, Phoebe Pottinger + Savannah Fowke-Short (cox)
Coached by: WLGC
- Race 1: placed 1st
- Race 2: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 7th (+1:07.3)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+10.10)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 2nd (+9.10)
- Race 1: placed 6th (+37.4)
- Race 1: placed 7th (+50.2)
- Race 1: placed 3rd (+20.9)
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Josie Taggart (stroke), Ursula Crabtree, Annabelle Treacy, Sarah Neal, Piper Maaka, Brooke Cederwall, Zoe Coventry, Emmy Sullivan + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: WLGC
- Race 1: placed 2nd (+5.2)
STAC
club
Wellington
we
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Macy Burns, Nicola Wilson, Valerie Chan, Bridie Logan, Bronte Tuffery, Isabella Logan + Ruby Hudson (cox)
- Race 1: placed 3rd (+5.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Jesse
- Race 1: placed 3rd (+10.6)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Will Hausmann, Hayden Rumble, Elliot Willis, Dominic Beaglehole, George Murray, Benjamin Laurie, Edward Dunne + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Brook Walker & Sean Durkin
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Griffin Maaka (stroke), Ethan Graham, Alisana Morris, Kade Campbell, Jacob Rhodes, Jack Smith, Christopher Mairs, Angus Cooper + Ben Ross (cox)
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 1: placed 3rd (+13.1)
- Race 1: placed 4th (+5.1)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 3rd (+5.3)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 2: placed 2nd (+3.3)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 4th (+7.2)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 6th (+11.4)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 1: placed 2nd (+2.10)
- Race 1: placed 3rd (+4.8)
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 3: placed 1st
- Race 2: result (SCR)
- Race 3: placed 4th
- Race 3: placed 3rd
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 2nd (+2.6)
- Race 1: placed 3rd (+7.5)
- Race 1: placed 4th (+8.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 2nd (+9.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 1: placed 5th (+59.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Henry Lee
- Race 3: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Hamish Alexander-Drysdale (stroke), Lewis Johnson, Michael Kotlyar, Sam Tillotson + Ruby Hudson (cox)
Coached by: Henry Lee
- Race 3: placed 5th (+1:06.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Race 3: placed 4th (+57.4)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 4th (+32.3)
- Race 2: placed 3rd (+13.3)
- Race 2: placed 2nd (+10.3)
- Race 2: result (NNS)
- Race 3: placed 2nd (+11.1)
- Race 3: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Connor Burns (stroke), Tristan Cotter, Daniel Ward, Joseph Graham, Tristan Gregory-Hunt, Kyle Malone, Joshua Ngaia, Sam Wilkins + Isabella Cooke (cox)
Coached by: Paul Moreno
- Race 1: placed 2nd (+6.10)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Harry Beasley (stroke), Fergus Murray, Andrew Loveard, Connor Moore, Ricky Kiddle, Adam Smith, Josiah Duffield, Zane Goggin + Walter Edmonds (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Edwin Laurenson, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Tim Hall, Thomas Murray, Theo Barber + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+24.4)
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Alex Laurenson + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 2nd
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 2: placed 3rd (+35.6)
- Race 3: placed 3rd (+16.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 4: placed 6th (+1:32.3)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Henry Lee
- Race 4: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Hamish Alexander-Drysdale (stroke), Lewis Johnson, Michael Kotlyar, Sam Tillotson + Liam Avery (cox)
Coached by: Henry Lee
- Race 4: placed 5th (+1:03.0)
- Race 1: placed 7th (+55.5)
- Race 1: placed 5th (+23.2)
- Race 1: placed 6th (+24.1)
- Race 2: placed 2nd (+15.7)
- Race 2: result (DNF)
- Race 3: placed 3rd (+31.9)
- Race 3: placed 4th (+37.0)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 2nd (+4.7)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 2nd (+8.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Coached by: David Carr-Smith
- Race 3: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 3: placed 2nd (+1.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 3: placed 5th (+11.5)
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Amelia Buur (stroke), Eva Galvin, Ella Murdoch, Hazel Hall, Holly Alloway, Neesha Dixon, Pip Crowley, Poppy Lawton + Poppy Fogarty (cox)
- Race 1: placed 4th (+28.1)
STAC
club
Wellington
we
Heather Miller (stroke), Niccy Holdsworth, Alice Fahey, Eleanor White, Claudia Bugaud, Lesina Pereira, Georgia Tregaskis, Clem McIntosh-Oakley + Maddie Gallagher (cox)
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Paul Moreno
- Race 1: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 3rd (+8.6)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: placed 5th (+29.2)
- Race 1: placed 2nd (+3.8)
- Race 1: placed 5th (+36.4)
- Race 2: result (SCR)
- Race 2: placed 4th (+37.9)
- Race 2: placed 5th (+55.3)
STAC
club
Wellington
we
Harriet Norris (stroke), Mollie Nicol, Savannah Watson, Mila van der Wilt + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 3rd (+47.9)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
- Race 2: placed 2nd (+0.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer & Nikki Cryer
- Race 2: placed 1st (0.0)
- Race 3: placed 2nd (+18.1)
- Race 1: placed 1st (0.0)
- Race 1: placed 2nd (+13.5)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Hugo Hibbert, Jack Allen-Russell, Cam Hall, Edwin Laurenson, Tim Hall, Thomas Murray + Thomas Collison (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
- Race 1: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
SCOT
school
Wellington
we
Blake Sieverts (stroke), Fraser Waterson, George Fyfe, Hugo Findlay, Josh Mallett, Issa Njovu, Yianni Doucas, Matthew Ryan + George Scott (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Race 1: placed 5th (+2:10.6)
STAC
club
Wellington
we
Carson Bluck (stroke), Daniel Crewe, Hamish Alexander-Drysdale, Kairori McGuinniety, Lewis Johnson, Louis Grainger, Michael Kotlyar, Sam Tillotson + Liam Avery (cox)
Coached by: Henry Lee
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
George Murray (stroke), Fraser Peach, Elliot Willis, Griffin Maaka, Alisana Morris, Jack Smith, Kade Campbell, Ethan Graham + Cameron Cunningham (cox)
Coached by: Liam Stevens & Henry Verstappen
- Race 2: placed 4th (+53.8)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Angus Cooper (stroke), Will Hastings, Bryn Jones, Jacob Rhodes, George Egerton, Rhys Statham, Samuel Cook, Luke Dance + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin & Cameron Abbey
- Race 2: placed 3rd (+33.4)
STAC
club
Wellington
we
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Felix Lowndes, Will Hausmann, Joseph Bahr, Caleb Meijer, Charles Lynch-Gerrard, Cillian Butler, Alex Laurenson + Ben Ross (cox)
Coached by: Brook Walker
- Race 1: placed 4th (+41.5)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 1: placed 3rd (+9.5)
- Race 1: placed 6th (+39.8)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Race 1: placed 5th (+24.0)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Harriet Leslie (stroke), Sophie McKeogh, Tatyana Kooznetzoff, Naomi Anderson + Victoria Edwards (cox)
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 4th (+39.3)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 2nd (+7.1)
STAC
club
Wellington
we
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: WLGC
- Race 2: placed 1st (0.0)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard & Olivia Treacy
- Race 2: result (DNF)