- Race 1: placed 2nd (+4s)
- Race 1: placed 4th (+15s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 2: placed 2nd
- Race 1: placed 2nd (+5s)
- Race 1: placed 1st
- Race 2: placed 3rd
- Race 2: placed 1st
- Race 1: placed 4th (+9s)
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 1st
- Race 1: result (SCR)
- Race 1: placed 5th (a distance)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 2: placed 2nd (+20s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 2: placed 3rd (+27s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 4th (+4s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 3rd (+11s)
- Race 2: result (SCR)
- Race 1: placed 3rd (+60s)
- Race 1: result (DNS)
- Race 2: placed 4th (+1s)
- Race 2: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 1st
- Race 2: placed 3rd (+20s)
- Race 1: placed 2nd (+8s)
- Race 1: placed 4th (+21s)
- Race 2: placed 1st
WELC
club
Wellington
we
Paris Tuiomanufili (stroke), Harry Fitzgerald, Sam Daley, Michael Janis, Thomas Newman, Tom Robertson, Malachi Hunter, Raymond Lau + Jack Ferrick (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 1: placed 3rd (+28s)
WELC
club
Wellington
we
Josh Liua'ana (stroke), Dylan Majurey, Alex Sele, Thomas Butt, Te Aihe Butler, Niklas Gustavsson, Reuben Youl, James Hunter + Sheldon Carr (cox)
Coached by: Michele Munro
- Race 1: placed 1st
- Race 2: placed 3rd (+1s)
- Race 1: placed 3rd (a distance)
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 4th (+5s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 2: placed 1st
- Race 2: placed 3rd (+42s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 1: placed 3rd (+14s)
- Race 1: placed 1st
- Race 1: placed 2nd (+5s)
- Race 1: placed 3rd (+17s)
- Race 1: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Nicole Taylor (stroke), Millie Bruce, Rebecca Langtry, Petra Feickert, Christina Clement, Shelley Mackey, Lucy Baker, Amy Robson + Deidre Burke (cox)
- Race 1: placed 2nd (+1s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 1: placed 2nd (+19s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Lua Tuiomanufili & Bailey Tuiomanufili
- Race 2: placed 4th (+7.s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 2: placed 3rd (+2s)
WELC
club
Wellington
we
Coached by: Michele Munro
- Race 1: result (SCR)
WELC
club
Wellington
we
Samuel Anderson (stroke), Jack Ashby, Mark Brocklehurst, Jerome Chapman, Mike Grace, Brad Lawson, Paul Moreno, Matt Short + Erin Hill (cox)
- Race 1: placed 1st