- Division 1: placed 2nd (+15)
- Division 1: placed 4th (+18)
- Division 1: result (DNF (CAP))
- Division 2: placed 2nd (+20)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 2nd (+03)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Hannah Liddell (stroke), Georgina Boyce, Jessica Cartwright, Alexandra Pidgeon + Eruna Paki-Snowdon (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 4th (+1:06)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Roy Pickard
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Evangelene Rolinson-Purchase (stroke), Eleanor Day, Rakaitemana Parata-Gardiner, Bei Campbell + Clare O'Connor (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 2: placed 5th (+1:31)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 6th (+2:15)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 3rd (+35)
STAC
club
Wellington
we
Michelle Walmsley (stroke), Annabel Dennett, Hannah McIntyre, Zara Hunt + Athanasia Efstratiou (cox)
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 4th (+28)
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Georgina Boyce (stroke), Jessica Cartwright, Lucy Saunders, Eruna Paki-Snowdon + Tessa Ramsden (cox)
Coached by: Laura Davies
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Alexandra Pidgeon (stroke), Hannah Liddell, Meg Taylor-Smith, Pheobe Prescott + Hannah Copeland (cox)
Coached by: Laura Davies
- Division 1: placed 4th (DNS)
STAC
club
Wellington
we
Georgia Tanner (stroke), Eleanor Day, Rakaitemana Parata-Gardiner, Bei Campbell + Clare O'Connor (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 2: result (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 2nd (+13)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 2: placed 3rd (+30)
- Division 2: placed 4th (+43)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 2nd (+03)
STAC
club
Wellington
we
Charlotte Robertson (stroke), Tayler Gall, Ella Keenan, Jess Paton, Kate Miller, Samantha Knott, Evangelene Rolinson-Purchase, Te Oranoa Wawatai + Georgia Tanner (cox)
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 3rd (+06.5)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 2nd (+07)
STAC
club
Wellington
we
Natalie Fraser-Jones (stroke), Lillias Henderson, Emily Mather, Chloe Ngamanu, Emily Barker, Nina Harrap, Kate Beaumont, Libby Neilson + Imogen Holmes (cox)
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 5th (+1:06)
- Division 1: placed 1st
- Division 1: placed 3rd (+10)
- Division 2: placed 4th (+11)
- Division 3: placed 1st
- Division 2: placed 2nd (+05)
- Division 3: result (SCR)
- Division 3: placed 3rd (SCR)
STAC
club
Wellington
we
Coached by: Alan Greer
- Division 1: placed 1st
STAC
club
Wellington
we
Michelle Walmsley (stroke), Annabel Dennett, Hannah McIntyre, Zara Hunt + Athanasia Efstratiou (cox)
Coached by: Nathan Wallace
- Division 1: placed 4th (+22)
STAC
club
Wellington
we
Jackie Kiddle (stroke), Phoebe Christensen, Natalie Fraser-Jones, Lillias Henderson, Madeleine White, Alex Ware, Emily Mather, Lucy McKenzie + Imogen Holmes (cox)
Coached by: Allen Ward
- Division 1: placed 5th (+42)
- Division 1: placed 2nd (+10)