Heat 1 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
|
|||
IONA
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Steph Taylor
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Pete Smith
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Abby Roberts
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Kevin Herbinson & Jo Etzinger
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Hannah Hood
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Abby Roberts
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Olivia Swann (stroke), Samarah Garrett-Dalton, Nadine Billing, Atlanta Bruce + Paige Stevenson (cox)
Coached by: Ella Campbell & Claire Harrison
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Steph Taylor & Rachel Gamble-Flint
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Claire Harrison & Ella Campbell
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: STAC
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Molly Simes (stroke), Jazmine Rolton, Jade Perry, Annabelle McGuire + Alyssa Sherry-Middlemiss (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Karen Verwey
|
|||
Heat 4 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Josh Schmidt
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
NAPG
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Carina Burgess
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Will Young
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Steph Taylor
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
||||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Grace Harris (stroke), Charlotte McQuade-Wright, Rhianna Loughnan, Aimee Cornhill + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Alan McLean
|
|||
SAMU
school
Wellington
we
|
Victoria-Rose Manu (stroke), Maddie Loughnan Lynch, Elinor Bann, Caitlin Stapleton + Charlotte Johnstone (cox)
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Steph Taylor
|
|||
Heat 5 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
ROSE
school
Auckland
au
|
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
TEAW
school
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Barry Banks & David Lindstrom
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
|
|||
Heat 6 Progression: 1,2->Semi +4 Fast 3rd; Rem 3rd + 4th->FC |
||||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Jeff Johnson
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Janey Wackrow & Karen Verwey
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Savannah Watson (stroke), Mollie Nicol, Harriet Norris, Mila van der Wilt + Teneka Te Moananui (cox)
Coached by: Bella Smolnicki
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: STAC
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Hamish Ramsay
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jakob Scotts-Bahle & Dion Blackmore
|