Heat 1 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Josh Schmidt
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Anthony Berkers & Callum Wright
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jack Shuttleworth
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
|||
Heat 2 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Rory Accorsi
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
GBHS
school
Gisborne
gi
|
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Chris Goudie & Norman Sharpe
|
|||
Heat 3 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Blake Jowsey (stroke), Theo Casey-Pickering, Richie Faaumu, Thomas Whittle + Louis Siddell-Bradbourne (cox)
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Dexter Peffers
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Rory Accorsi
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Will Young
|
|||
Heat 4 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Callum Prichard (stroke), Finn Hawkins, Taylor Bell, Emerson Swanson-Dobbs + Annabelle McGuire (cox)
Coached by: Jack Shuttleworth & Sam Livingston
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Will Young
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Brent Dunshea
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Logan Walters
|
|||
Heat 5 Progression: 1-3->S +Fast 4th; Rem 4th +4 Fast 5th->FC |
||||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jarod Fleming
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith & Will Young
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Sigrid Davis & Keith Hibberd
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Mark Norman & David Lindstrom
|