HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Hugo Bidwill (stroke), Phillip Sanders, Hamish Maxwell, Klaas van der Oord + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Pat Spriggens
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
|||||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
||||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil & Amanda Coombe
|
Heat 1 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Hugo Bidwill (stroke), Phillip Sanders, Hamish Maxwell, Klaas van der Oord + Luis Sherman-Pickering (cox)
Coached by: Pat Spriggens
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Simon Aubrey & Andrew Stevenson
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil & Amanda Coombe
|
|||
STLN
school
Auckland
au
|
Coached by: Tim Palmer
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->FA +2 Fastest 3rd; 3-5->FB +1NF |
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: John Lawrence & Mark Clemo
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Hannah Starnes & Michael Herder
|