AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 1: placed 6th (8:19.49)
- Repechage 1: placed 6th (8:11.86)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 3rd (7:50.05)
- Repechage 2: placed 2nd (7:38.93)
- A Final: placed 6th (7:57.29)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury
- Heat 2: placed 4th (8:19.20)
- Repechage 4: placed 4th (7:43.43)
- Heat 4: placed 4th (8:03.93)
- Repechage 2: placed 2nd (7:29.77)
- Semi-final 2: placed 4th (8:02.89)
- A Final: placed 7th (7:41.79)
- Heat 1: placed 6th (8:07.80)
- Repechage 1: placed 3rd (7:47.20)
- Semi-final 2: placed 7th (8:39.10)
- B Final: placed 6th (8:11.93)
- Heat 3: placed 7th (9:12.69)
- Repechage 2: placed 6th (8:42.49)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 2nd (7:59.02)
- Repechage 2: placed 3rd (7:42.44)
- Semi-final 1: placed 6th (8:47.29)
- B Final: placed 3rd (7:41.17)
- Heat 6: placed 2nd (8:47.90)
- Semi-final 1: placed 6th (9:36.58)
- B Final: placed 2nd (9:03.95)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Harman Ward
- Heat 2: placed 2nd (6:48.48)
- Repechage 2: placed 1st (6:48.92)
- A Final: placed 4th (7:00.76)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: SHAK
- Heat 2: placed 3rd (6:56.43)
- Repechage 1: placed 2nd (6:54.46)
- A Final: placed 5th (7:10.48)
- Heat 4: placed 7th (NTT)
- Repechage 1: result (SCR)
- Heat 3: placed 4th (8:07.94)
- Repechage 2: placed 3rd (8:07.78)
- Heat 1: placed 4th (8:39.58)
- Repechage 3: placed 3rd (8:18.04)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 1st (7:27.78)
- Semi-final 2: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 3rd (7:26.23)
- Semi-final 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 4th (7:30.12)
- Semi-final 2: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Wing Kam
- Heat 3: placed 8th (9:24.10)
- Repechage 1: placed 6th (9:31.80)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 4: placed 3rd (8:18.71)
- Repechage 3: placed 2nd (8:17.60)
- Semi-final 1: placed 4th (8:59.21)
- A Final: placed 7th (8:33.84)
- Heat 2: placed 7th (8:13.77)
- Repechage 1: placed 4th (8:34.15)
- Prelim: result (SCR)
- Heat 3: result (DNS)
- Heat 4: placed 4th (7:03.71)
- Repechage 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Sarah Bell (stroke), Rose Thomson, Isabella Muirhead, Jane Schellekens, Jaime Breen, Miranda Phillips, Stella Grigg, Sophia Meikle + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 3: placed 2nd (7:29.48)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:38.95)
- A Final: placed 2nd (7:42.81)
AKLC
club
Auckland
au
Rebecca Knight (stroke), Mila Brennan, Jade Fon, Whetu Meihana, Helena Palmer, Phoebe Klink, Isobel Mullins, Clara Walsh + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (7:52.53)
- Repechage 1: placed 1st (8:21.23)
- Semi-final 1: placed 5th (9:04.29)
- B Final: placed 2nd (8:14.27)
AKLC
club
Auckland
au
Ruby Hayes (stroke), Amie Meadowcroft, Jemma Couillault, Ruby Cotter, Georgia Leach, Olivia Maxwell, Jemima Heyward, Charlotte Blakey + Nina Foley (cox)
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 1st (7:30.21)
- Semi-final 1: placed 2nd (8:46.59)
- A Final: placed 7th (8:00.23)
AKLC
club
Auckland
au
Kate Hamilton (stroke), Jorja-Bleu Nathan, Elise McIntosh, Margarita Baksheeva, Ruth Taylor, Winnie Cao, Nicole Amundsen, Nice Vasetsoi + Gemma Owen (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 2nd (7:54.57)
- Semi-final 2: placed 6th (9:39.11)
- B Final: placed 4th (8:23.69)
- Heat 2: placed 8th (9:16.02)
- Repechage 2: result (SCR)
- Heat 2: placed 6th (8:33.80)
- Repechage 2: result (SCR)
- Heat 1: placed 6th (8:44.78)
- Repechage 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Jadin Kingi (stroke), Max Burggraaf, Xavier Smidt, Xavier Yates, Daniel Pennell, Brian Patterson, Don Lui, Christian Sifakula + Ben Tyson (cox)
- Heat 1: placed 2nd (6:36.67)
- Repechage 1: placed 1st (7:03.33)
- A Final: placed 3rd (6:44.69)
AKLC
club
Auckland
au
Joshua de Wit (stroke), Ryan Olsen, Joshua Moor, Blake Nelson, Robert Paul, Sam Beuth, Liam McGuire, Samuel Hinchcliff + Michael Braem (cox)
- Heat 1: placed 5th (7:21.80)
- Repechage 2: placed 3rd (7:45.60)
- A Final: placed 8th (7:25.48)
AKLC
club
Auckland
au
Max Calvert (stroke), Alex King, Ryan Parsons, Chris Stewart, Mitchell Kirk, Amarsh Raj, John Carey, Hamish Robinson + Taylan Boyle (cox)
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 2nd (6:55.35)
- Repechage 2: placed 2nd (7:32.94)
- A Final: placed 7th (7:14.68)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 6th (7:52.53)
- Repechage 1: placed 5th (8:27.59)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Paul Westbury & Wing Kam
- Heat 2: placed 5th (7:27.49)
- Repechage 1: placed 5th (7:58.60)
- Heat 1: placed 3rd (7:51.25)
- Repechage 2: placed 1st (8:21.81)
- A Final: placed 7th (7:51.62)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: Wing Kam
- Heat 4: placed 7th (10:09.84)
- Repechage 3: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 2nd (8:18.10)
- Repechage 1: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: EGGS
- Heat 3: placed 5th (8:37.62)
- Repechage 4: result (SCR)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: DIOC
- Heat 1: placed 1st (8:01.60)
- Semi-final 1: placed 3rd (9:11.89)
- A Final: placed 5th (8:00.49)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 5th (8:35.83)
- Repechage 3: result (DNF)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 6th (9:13.23)
- Repechage 2: placed 5th (9:52.69)
AKLC
club
Auckland
au
Charlotte Connor (stroke), Eva Millar, Fenella Hemi, Anna Millar, Lucy McIlroy-Foster, Issy Meikle, Zoe Millar, Ariana Speirs + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
AKLC
club
Auckland
au
Rose Pham (stroke), Amelia Cohen Smith, Alysha Kharpul, Ruby Methven, Sophia Irvine, Francesca Vegas, Helena Palmer, Whetu Meihana + Eva Ruddenklau (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 1: placed 5th (8:12.11)
- Repechage 1: placed 7th (8:42.88)
AKLC
club
Auckland
au
Cartier Matthews (stroke), Phoebe Klink, Clara Walsh, Marley Cowland, Charlotte Burton, Milena Kuklinski, Kate Baille, Kyla Sandford + Georgia Batten (cox)
Coached by: EGGS
- Heat 2: placed 5th (8:51.07)
- Repechage 1: placed 8th (9:13.41)
AKLC
club
Auckland
au
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, Michael Smyth, James Martin, Darius Tan, Simon Tries, Scott Alderson + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward
- Heat 2: placed 4th (6:29.34)
- Repechage 1: placed 4th (6:43.42)
- A Final: placed 7th (6:27.38)
AKLC
club
Auckland
au
Luca Kirwan (stroke), Tom Newton, Liam Zinzley, Vedran Ilich, Sean Paget, Josh Purdon, Theo Wright, James Fitz-Gerald + Ben Tyson (cox)
Coached by: SHAK
AKLC
club
Auckland
au
Daniel McGill (stroke), Jared August, Hamish McKay, Tomos Hudgell, Louis O'Brien, Nathan Collins, Callum Smidt, Tim Edwards + Louis Wall (cox)
Coached by: SHAK
- Heat 1: placed 5th (6:43.75)
- Repechage 1: placed 5th (6:45.15)
- A Final: placed 4th (6:15.12)
- Heat 3: placed 2nd (7:40.48)
- Semi-final 2: placed 3rd (8:15.34)
- A Final: placed 7th (7:41.01)
- Heat 1: placed 3rd (7:45.52)
- Semi-final 1: placed 5th (8:39.59)
- B Final: placed 2nd (7:36.01)
- Heat 2: placed 4th (8:11.44)
- Semi-final 1: placed 8th (9:49.22)
- B Final: placed 6th (8:15.22)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 1: placed 5th (7:55.40)
- Repechage 1: placed 1st (8:08.27)
- Semi-final 1: placed 4th (8:30.98)
- A Final: placed 8th (7:55.45)
AKLC
club
Auckland
au
Coached by: HOWI
- Heat 2: placed 6th (8:30.03)
- Repechage 1: placed 5th (8:37.76)
- Heat 4: placed 3rd (8:23.98)
- Repechage 2: placed 1st (8:22.24)
- Semi-final 2: placed 7th (9:21.79)
- B Final: result (DNS)
- Heat 1: placed 5th (9:00.65)
- Repechage 2: placed 5th (9:05.09)
AKLC
club
Auckland
au
Matthew Duffett (stroke), Danyon Harris, Darryn van der Sandt, Michael Smyth, James Martin, Darius Tan, Simon Tries, Scott Alderson + Madeleine Palmer (cox)
Coached by: Harman Ward