HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
WESC
club
Auckland
au
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
PETC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Richard May
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Joseph Bahr, Charles Lynch-Gerrard, Alex Laurenson + Ben Ross (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Joseph Bahr, Charles Lynch-Gerrard, Alex Laurenson + Ben Ross (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Richard May
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Deacon Eliason-Malden (stroke), Elliott Joseph Rose, Gregory Gouws, Robert Simpson + Patrick Gibbs (cox)
Coached by: Holly Moody
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
CLIC
club
Taranaki
tr
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
PETC
club
Wellington
we
|
|||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Adam Vanderpeet (stroke), Duncan MacErlich, Duncan McCrory, Tristan Gregory-Hunt + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Henry Horwood Verstappen (stroke), Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Adam Vanderpeet (stroke), Duncan MacErlich, Duncan McCrory, Tristan Gregory-Hunt + Connor Molloy (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones & Dick Joyce
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ian Weenink
|
|||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
Henry Horwood Verstappen (stroke), Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
CLIC
club
Taranaki
tr
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Max Paku (stroke), William Thomas, Ben McPherson, Tom Moffett, C J Buscke, Josh Brown, Sam Hughes, Tawhiwhi Watson + Zane Boden (cox)
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Hugo Hibbert (stroke), James Dunne, Edwin Laurenson, Ben McHardy, Mackenzie Horwood-Verstappen, Thomas Murray, Alex Laurenson, Joseph Bahr + Ben Ross (cox)
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNW*
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
WELC
club
Wellington
we
|
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Vanessa McCormack, Laura-Meg McGlone, Kim Ross, Adelaide Brown, Valerie Chan + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Leah Harvey (stroke), Briana Herbert, Emma Jacobs, Imke Kitchin, Ella Daly, Grace Petersen, Carys McCrory, Christina Rice + Brooklyn Bayly (cox)
Coached by: Cedric Bayly
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Emmelia Stevenson (stroke), Izzy Ahearn, Laura Feinson, Poppy Newall, Maddy Devery, Tayla Richards, Tia McDougall, Kylie Sue + Charlotte Stevens (cox)
Coached by: Ella Pudney
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Charlotte Cordwell (stroke), Bronte Tuffery, Maggie Quinn, Laura West, Bridie Logan, Isabella Logan, Ruby Hudson, Izzy Rumble + Milly Langston (cox)
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Aneeka Craig (stroke), Rochelle Lowe, Rebecca Hopkins, Chantelle de Koning, Amber Andrews, Lilli Bradley, Chantelle de Koning, Ella Dudley + Niamh Mullany (cox)
Coached by: Dave Dudley
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
KICC
club
Auckland
au
|
|||||
KICC
club
Auckland
au
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
KICC
club
Auckland
au
|
|||||
KICC
club
Auckland
au
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
STA*
club
Wellington
we
|
Coached by: HWBC
|
WELC
club
Wellington
we
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
PETC
club
Wellington
we
|
|||||
PORC
club
Wellington
we
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Michael Harrison & Ross Webb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ray Hamilton
|
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Tim Parker
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Corbin Porteous
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
|
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ella Pudney
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
PORC
club
Wellington
we
|
|||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Leith Menzies
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
|||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Leith Menzies
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Final; Rest->Eliminated |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Andrew Bealing
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ianweenink
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Lloyd & Leith Menzies
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Ianweenink
|
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Valerie Chan + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ella Pudney
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Michael Sheppard
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Clare Weterings (stroke), Jessica Hickey, Bernadette Fischer, Valerie Chan + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Michael Sheppard
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ella Pudney
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WANC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Kate Laracy (stroke), Francesca Arlidge, Brooke Davies, Karleigh Daly, Rosie Joyce, Edin Harvey, Kate York, Kirsten Vanderpeet + Miriam Stone (cox)
Coached by: Ross Webb & Michael Harrison
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Jessica Drake (stroke), Amy McMullan, Samantha Beveridge, Maya Williams, Jennifer Acton-Phillips, Kate Stretton, Mereana Taylor, Anna Thomson + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Ashlee Curtis (stroke), Caitlin Walker, Abbie Pritchard, Rachel Gill, Abigail Watts, Caitlin Ross, Hailey Griffiths, Georgia Coyne + Lucy Bird (cox)
Coached by: Andrew Bird
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Zara Simpson (stroke), Madi Antipas, Nina Lawrence, Rosa Buxton, Hannah Hodgkinson, Sarah Manners, Emily Bridgland, Anastasia Burn + Rebecca Gallaway (cox)
Coached by: Ray Hamilton
|
KICC
club
Auckland
au
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
|||||
WELC
club
Wellington
we
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
KICC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
STAC
club
Wellington
we
|
WELC
club
Wellington
we
|
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Laura-Meg McGlone, Valerie Chan + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ella Pudney & Martin Davies
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Michael Sheppard
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
WELC
club
Wellington
we
|
Vanessa McCormack (stroke), Bernadette Fischer, Clare Weterings, Valerie Chan + Charlotte Waghorn (cox)
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Dave Macintosh
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Dave Dudley
|
|||
PORC
club
Wellington
we
|
Coached by: Michael Sheppard
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Joe O'Neill
|
|||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Andrew Bird
|
|||
STAC
club
Wellington
we
|
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Ella Pudney & Martin Davies
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
Coached by: Chris Jones
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Coached by: Jack Perkins & Robbie Sampson
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
Deacon Eliason-Malden (stroke), Elliott Joseph Rose, Gregory Gouws, Robert Simpson + Christopher Watts (cox)
Coached by: Holly Moody
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
HORC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
UNWC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; 3,4->B Final |
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
PORC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Luke Watts (stroke), James Sandston, Hugh Pawson, Tom Monaghan, Nathan Luff, Hamish Maxwell, Gus Pawson, Matthew Wright + Erica-Caitlin Gibbs (cox)
Coached by: I Weenink
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Ben Tijsen-Cox (stroke), Jack van Bussel, Adrian van Bussel, Guy Thomson, Harry Lillington, Tom Gibson, Cameron Lawrence, Kyle Ryland + Rylee Dudley (cox)
Coached by: Ianweenink
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Jack Stone, Michael Vanderpeet, Angus Lindsay, Stephen Vanderpeet, Alistair Wilson, Morgan Davies, Fergus Ritchie + Toby Aspden (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Macintosh
|
||||
STAC
club
Wellington
we
|
Thomas Bramley (stroke), Matthew Johnson, Ben Strowger-Turnock, Henry Horwood Verstappen, Connor Moore, Andrew Loveard, Fergus Murray, Harry Beasley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Maurice Maxwell
|