NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Mark Cole
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Terry Zouch
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Terry Zouch
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Mark Cole
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|