MERC
club
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Heat 1: placed 5th (7:51.52)
- Repechage 1: placed 4th (7:26.85)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty
- Heat 3: placed 4th (7:41.21)
- Repechage 1: placed 1st (7:15.17)
- Semi-final 2: placed 5th (7:54.73)
- B Final: placed 4th (7:16.68)
- Heat 3: placed 4th (10:34.54)
- Repechage 1: placed 3rd (9:32.75)
- Heat 1: placed 5th (10:04.68)
- Repechage 4: placed 4th (9:17.58)
MERC
club
Auckland
au
Liam Douglas (stroke), Callum Voorburg, Tyler Young, Tyrin Poutai, Damon Abraham, Zach Butters, Finn Murphy, Matthew Shirley + Sarah Nota (cox)
Coached by: Jim Matchett
- Heat 1: placed 2nd (6:57.49)
- Repechage 1: placed 2nd (6:32.52)
- A Final: placed 3rd (6:39.52)
MERC
club
Auckland
au
Andrew Schwass (stroke), Kyle Campbell, Logan Betty, Cody Welch, Jesse Gillibrand, Ben King-Tamihana, Jonathan Essex, Leo Allely + Ethan Dickey (cox)
Coached by: Chris Betty
- Heat 1: placed 6th (8:12.52)
- Repechage 1: result (SCR)
- Heat 2: placed 2nd (8:23.38)
- Repechage 2: placed 1st (7:59.58)
- Semi-final 1: placed 4th (8:35.85)
- B Final: placed 5th (8:08.51)
MERC
club
Auckland
au
Stephanie Hyde-Richards (stroke), Stephanie Bacon, Katrina Betty, Amber Piggott, Carlotta Martin, Sarah Cavey, Mickayla Strode-Penny, Francesca Bacon + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty
- Heat 1: placed 5th (9:01.83)
- Repechage 2: placed 4th (9:06.98)
- B Final: result (NRR)
- Heat 1: placed 2nd (7:48.88)
- Repechage 1: placed 1st (7:47.24)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:58.28)
- A Final: placed 6th (7:36.50)
- Heat 6: placed 4th (8:38.79)
- Repechage 4: placed 3rd (8:13.05)
- Heat 2: placed 1st (8:15.62)
- Semi-final 1: placed 4th (8:35.86)
- B Final: placed 2nd (7:44.59)
- Heat 5: placed 4th (9:02.03)
- Repechage 3: placed 3rd (8:36.04)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Holmes
- Heat 1: placed 4th (8:33.15)
- Repechage 2: placed 3rd (9:09.74)
- Semi-final 1: result (SCR)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Holmes
- Heat 3: placed 4th (8:08.77)
- Repechage 1: placed 2nd (8:37.99)
- Semi-final 1: placed 4th (9:00.99)
- B Final: placed 1st (8:38.81)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty
- Heat 3: placed 5th (8:35.53)
- Repechage 3: placed 4th (9:13.73)
MERC
club
Auckland
au
Carlotta Martin (stroke), Sarah Cavey, Francesca Bacon, Mickayla Strode-Penny + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty
- Heat 2: placed 6th (9:54.03)
- Repechage 1: placed 5th (10:08.63)
MERC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Betty
- Heat 3: placed 5th (8:38.12)
- Repechage 3: placed 5th (8:43.88)
- Heat 1: placed 5th (8:52.17)
- Repechage 2: result (NRR)