Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Nick Bixly
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Maddie Dobier (stroke), Molly Dagger, Jessica Remington, Ella Madsen-Reid + Danielle Schofield (cox)
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Sami Thompson, Stefanie Baker-Burns, Chanelle Hickford + Jonathan Zouch (cox)
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rayelynn Brackett (stroke), Annabelle Schurhammer, Kayla Spencer, Nicole Miller + Savanna Gaskell (cox)
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ryan & Nick Bixly
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rayelynn Brackett (stroke), Annabelle Schurhammer, Kayla Spencer, Nicole Miller + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Maddie Dobier (stroke), Molly Dagger, Jessica Remington, Ella Madsen-Reid + Danielle Schofield (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Olivia White-Parsons (stroke), Sami Thompson, Stefanie Baker-Burns, Chanelle Hickford + Jonathan Zouch (cox)
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Clive Steenson
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Clive Steenson
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Clive Steenson
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Barrie Duncan (stroke), John Robertson, Hayden Blackford, Daniel Struckman + Georgia Bennington (cox)
Coached by: Callum Mill
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Nigel Baddeley
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Repechage 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Repechage 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 5 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 6 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 5 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 6 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
RPCW
RPC
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCW
RPC
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Mark Cole
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Terry Zouch
|
|||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Terry Zouch
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Mark Cole
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil
|
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|||||
WESC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
|||||
WESC
club
Auckland
au
|
|||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RPCA
RPC
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Price
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Charles Haggie
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Repechage 1 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 4 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Repechage 1 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Repechage 4 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Rohan Condon
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson & Karin Mary
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Rohan Condon
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Steve Finlayson & Karin Mary
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Repechage 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Repechage 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Repechage 5 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 6 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
Heat 5 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 6 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCA
RPC
|
Coached by: James Coote & Grant Craies
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
||||
RPCA
RPC
|
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Monty Wawatai & Bruce Lodder
|
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Monty Wawatai & Bruce Lodder
|
RNZX
RPC
|
Coached by: Mike Rodger & Gary Hay
|
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Dave Thompson
|
||||
RPCW
RPC
|
|||||
RPCW
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Mike Rodger & Gary Hay
|
|||
RNZX
RPC
|
Coached by: Dave Thompson
|
|||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Coached by: Gary Hay & Mike Rodger
|
|||
RPCW
RPC
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Rohan Condon
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page & Tony Burns
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page & Tony Burns
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Rohan Condon
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Ross Webb
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton
|
|||
WREC
club
Northland
nt
|
Coached by: Barry Squires
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Keith Page & Tony Burns
|
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Kayla Spencer (stroke), Annabelle Schurhammer, Amie Back, Heather Gee-Taylor + Savanna Gaskell (cox)
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Kayla Spencer (stroke), Annabelle Schurhammer, Amie Back, Heather Gee-Taylor + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
Heat 1 Progression: 1->Final; 2,3,4->Repechage |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Kayla Spencer (stroke), Annabelle Schurhammer, Amie Back, Heather Gee-Taylor + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Final; 2,3,4->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
|||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
WESC
club
Auckland
au
|
|||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt & Alistair Riddle
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt & Alistair Riddle
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
|||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Glen Reichardt & Alistair Riddle
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
XLB*
composite
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; 4,5->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Alex Brown & John Lawrence
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mark Cole
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Terry Zouch
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Bruce Holden
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole & Mark Cole
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Terry Zouch
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Cole
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Grant Bridgwater
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rayelynn Brackett (stroke), Sammy Murphy, Georgia Nugent-O'Leary, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Jessica Haldane (stroke), Maleponi Vaioleti, Anastasia MacIntyre, Corinne Monkley + Lauren Paddy (cox)
Coached by: Leisha Currie
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rayelynn Brackett (stroke), Sammy Murphy, Georgia Nugent-O'Leary, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Jessica Haldane (stroke), Maleponi Vaioleti, Anastasia MacIntyre, Corinne Monkley + Lauren Paddy (cox)
Coached by: Leisha Currie
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Jessica Haldane (stroke), Maleponi Vaioleti, Anastasia MacIntyre, Corinne Monkley + Lauren Paddy (cox)
Coached by: Leisha Currie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Leisha Currie
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Jessica Haldane (stroke), Maleponi Vaioleti, Anastasia MacIntyre, Corinne Monkley + Lauren Paddy (cox)
Coached by: Leisha Currie
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Leisha Currie
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Rayelynn Brackett (stroke), Sammy Murphy, Georgia Nugent-O'Leary, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RPCW
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RPCW
RPC
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
RPCW
RPC
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
XCO*
composite
New Zealand
nz
|
|||||
WESC
club
Auckland
au
|
|||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
|||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
XCO*
composite
New Zealand
nz
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
RNZX
RPC
|
|||||
JSRC
club
Asia
as
|
|||||
RPCW
RPC
|
|||||
RPCW
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
RNZX
RPC
|
|||||
JSRC
club
Asia
as
|
|||||
RNZX
RPC
|
Repechage 1 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->A Final; 3,4,5->B Final |
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
RNZX
RPC
|
||||
JSRC
club
Asia
as
|
||||
RPCW
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
||||
RNZX
RPC
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Karin Mary & Steve Finlayson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Karin Mary & Steve Finlayson
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Karin Mary & Steve Finlayson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
HKIC
club
Waikato
wk
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
|||||
WREC
club
Northland
nt
|
Heat 1 Progression: All -> F |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
|||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Paige Turley (stroke), Harriet Taylor, Amy Mills, Virginia Dougherty, Olivia Underwood, Meghan Seel, Rosie McDermott, Elena Glengarry + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Rob Ryan & Nick Bixly
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Katie Corkill (stroke), Anna Porritt, Kelsi Barclay, Grace Armstrong, Hannah Spittal, Harriet Virtue, Angela Clarke, Georgia Barker + Anna Bullen (cox)
Coached by: WKDS
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Madeleine Minnett (stroke), Isabella Cochrane, Madeline Costain, Carly Baars, Natasha Walker, Hannah Stannard, Lauren Hancock, Conner Simes + Nichola McLellan (cox)
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Katie Corkill (stroke), Anna Porritt, Kelsi Barclay, Grace Armstrong, Hannah Spittal, Harriet Virtue, Angela Clarke, Georgia Barker + Anna Bullen (cox)
Coached by: WKDS
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Paige Turley (stroke), Harriet Taylor, Amy Mills, Virginia Dougherty, Olivia Underwood, Meghan Seel, Rosie McDermott, Elena Glengarry + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Rob Ryan & Nick Bixly
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Madeleine Minnett (stroke), Isabella Cochrane, Madeline Costain, Carly Baars, Natasha Walker, Hannah Stannard, Lauren Hancock, Conner Simes + Nichola McLellan (cox)
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
RPCW
RPC
|
|||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
|||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
|||||
AKGC
club
Auckland
au
|
|||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RPCW
RPC
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barbara Fenner
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Georgia Nugent-O'Leary (stroke), Sammy Murphy, Rayelynn Brackett, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Laura Bonney
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
||||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
||||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Laura Bonney
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Georgia Nugent-O'Leary (stroke), Sammy Murphy, Rayelynn Brackett, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Georgia Nugent-O'Leary (stroke), Sammy Murphy, Rayelynn Brackett, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Carlotta Martin (stroke), Sarah Cavey, Francesca Bacon, Mickayla Strode-Penny + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Gus Berghan
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Laura Bonney
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Barbara Fenner
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Georgia Nugent-O'Leary (stroke), Sammy Murphy, Rayelynn Brackett, Riley Wyeth + Savanna Gaskell (cox)
|
|||
CAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: WKDS
|
|||
GISC
club
Gisborne
gi
|
Coached by: Jess MacLellan & Angela Juergensen
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Paulina Moller-Andreewitch (stroke), Amelia Moller-Andreewitcher, Audsley Jones, Rita Beamer + Maxine Chappell (cox)
Coached by: Tony Burns
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Tony Burns
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
PETC
club
Wellington
we
|
Coached by: Axel Dickinson
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Carlotta Martin (stroke), Sarah Cavey, Francesca Bacon, Mickayla Strode-Penny + Cara-Lisa Schloots (cox)
Coached by: Chris Betty
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Aimee Pink
|
|||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Adrian Webster & Laura Bonney
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Cedric Bayly & Greg Vanderpeet
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
|||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
Coached by: Gus Berghan
|
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jonathan Curtis (stroke), Jordan McNamara-Spackman, Cole Starling, Sean van Nieuwenhuizen + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Harry Ashby
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Benjamin Renwick-Russell, Stanley Renwick-Russell, Charlie Chittenden + Liam Harvey (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jonathan Curtis (stroke), Jordan McNamara-Spackman, Cole Starling, Sean van Nieuwenhuizen + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Harry Ashby
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Benjamin Renwick-Russell, Stanley Renwick-Russell, Charlie Chittenden + Liam Harvey (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Benjamin Renwick-Russell, Stanley Renwick-Russell, Charlie Chittenden + Liam Harvey (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Clive Steenson
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jonathan Curtis (stroke), Jordan McNamara-Spackman, Cole Starling, Sean van Nieuwenhuizen + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Harry Ashby
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Repechage 3 Progression: 1,2,3->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Henry Nash (stroke), Benjamin Renwick-Russell, Stanley Renwick-Russell, Charlie Chittenden + Liam Harvey (cox)
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
NSHC
club
Auckland
au
|
|
|||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: P Smith
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
ROTC
club
Bay of Plenty
bp
|
Jonathan Curtis (stroke), Jordan McNamara-Spackman, Cole Starling, Sean van Nieuwenhuizen + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Harry Ashby
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Glenn Ross
|
|||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter
|
|||
WTMC
club
Auckland
au
|
Coached by: Michael Hawthorne
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
WESC
club
Auckland
au
|
Coached by: Callum Mill
|
|||
AKLC
club
Auckland
au
|
Coached by: Julian Foulkes & Grant Lindsay
|
|||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Coached by: Wayne Asplin & Clive Steenson
|
|||
MERC
club
Auckland
au
|
Coached by: Chris Betty
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
Repechage 1 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 3 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Repechage 4 Progression: 1,2->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
MERC
club
Auckland
au
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
NSHC
club
Auckland
au
|
||||
WELC
club
Wellington
we
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; 2,3,4,5,6,7->Repechage |
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
BPCC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
Semi-final 1 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
Semi-final 2 Progression: 1,2,3->A Final; 4,5,6->B Final |
||||
HKIC
club
Waikato
wk
|
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
Repechage 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
AKGC
club
Auckland
au
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
TAWC
club
Waikato
wk
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|
||||
NELC
club
Nelson
ne
|
||||
Repechage 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
||||
WHAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
Repechage 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
WREC
club
Northland
nt
|
||||
AKLC
club
Auckland
au
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
Repechage 5 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
CAMC
club
Waikato
wk
|
||||
CLIC
club
Taranaki
tr
|
||||
COMC
club
Auckland
au
|
||||
Repechage 6 Progression: 1->Semi-Final; Rest Eliminated |
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
SPCC
club
Waikato
wk
|
||||
TGAC
club
Bay of Plenty
bp
|
||||
HAMC
club
Waikato
wk
|
RNZX
RPC
|
Kelsey Bevan (stroke), Kayla Pratt, Eve Macfarlane, Zoe Stevenson, Genevieve Behrent, Grace Prendergast, Linda Mathews, Lucy Spoors + Hayden Shaw (cox)
Coached by: Dick Tonks
|
||||
RPCW
RPC
|
Hannah Osborne (stroke), Allie Smith, Claudia Hyde, Jessica Loe, Eloise Dowse, Brooke Francis, Briar Murphy, Lana Davison + Caitlin Lawry (cox)
|
||||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Annaliese O'Leary (stroke), Laura Mulligan, Lucy Shingleton, Anna Porritt, Kelsi Barclay, Laura Kelly, Angela Clarke, Georgia Barker + Victoria Wilson (cox)
Coached by: WKDS
|
||||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: All->Final |
||||
RNZX
RPC
|
Kelsey Bevan (stroke), Kayla Pratt, Eve Macfarlane, Zoe Stevenson, Rebecca Scown, Grace Prendergast, Linda Mathews, Lucy Spoors + Ivan Pavich (cox)
Coached by: Dick Tonks
|
|||
RPCW
RPC
|
Hannah Osborne (stroke), Allie Smith, Claudia Hyde, Jessica Loe, Eloise Dowse, Brooke Francis, Briar Murphy, Lana Davison + Caitlin Lawry (cox)
|
|||
WKOC
club
Waikato
wk
|
Annaliese O'Leary (stroke), Laura Mulligan, Lucy Shingleton, Anna Porritt, Kelsi Barclay, Laura Kelly, Angela Clarke, Georgia Barker + Victoria Wilson (cox)
Coached by: WKDS
|
|||
AWGC
club
Wanganui/Manawatu
wa
|
Heat 1 Progression: All -> F |
||||
HWBC
club
Hawkes Bay
hb
|
||||
WESC
club
Auckland
au
|