- Heat 2: placed 1st (7:30.16)
- Semi-final 2: placed 1st (7:51.26)
- A Final: placed 2nd (7:14.97)
NSHC
club
Auckland
au
Olivia White-Parsons (stroke), Sami Thompson, Stefanie Baker-Burns, Chanelle Hickford + Tamati Munroe (cox)
- Heat 1: placed 4th (7:51.72)
- Repechage 2: placed 2nd (7:43.13)
- Semi-final 2: placed 4th (8:05.81)
- B Final: placed 2nd (7:31.85)
NSHC
club
Auckland
au
Maddie Dobier (stroke), Molly Dagger, Jessica Remington, Ella Madsen-Reid + Danielle Schofield (cox)
- Heat 3: placed 2nd (7:42.26)
- Repechage 3: placed 1st (7:40.65)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:58.22)
- A Final: placed 6th (7:24.31)
- Heat 3: placed 5th (7:46.11)
- Repechage 1: placed 5th (7:32.02)
- Heat 4: placed 3rd (8:59.54)
- Repechage 3: placed 2nd (8:25.59)
- Heat 2: placed 2nd (9:16.11)
- Repechage 2: placed 1st (8:26.45)
- Semi-final 2: placed 5th (9:33.14)
- B Final: placed 4th (8:31.88)
- Heat 2: placed 1st (7:08.28)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:06.37)
- A Final: placed 1st (6:23.87)
- Heat 3: placed 4th (7:21.77)
- Repechage 1: placed 4th (6:54.70)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Cole & Terry Zouch
- Heat 1: placed 6th (7:37.02)
- Repechage 3: placed 4th (6:56.37)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Mark Cole
- Heat 2: placed 5th (7:30.34)
- Repechage 2: placed 4th (7:10.79)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
- Heat 3: placed 3rd (7:02.95)
- Repechage 2: placed 1st (6:43.05)
- Semi-final 1: placed 4th (7:12.47)
- B Final: placed 2nd (6:42.02)
- Heat 1: placed 4th (8:41.57)
- Repechage 3: placed 3rd (8:01.57)
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 2: placed 3rd (7:45.09)
- Repechage 1: placed 3rd (7:40.16)
- B Final: placed 1st (7:24.61)
- Heat 1: placed 4th (8:15.93)
- Repechage 5: placed 3rd (8:26.72)
- Heat 2: result (NRR)
- Heat 2: placed 2nd (8:12.98)
- Repechage 2: placed 1st (8:11.28)
- A Final: placed 3rd (8:03.12)
- Heat 1: placed 4th (8:39.34)
- Repechage 1: placed 3rd (8:54.38)
- B Final: placed 3rd (9:31.00)
- Heat 1: placed 2nd (7:14.32)
- Repechage 1: placed 1st (7:31.76)
- A Final: placed 2nd (7:14.25)
- Heat 2: placed 3rd (8:00.64)
- Repechage 1: placed 4th (8:03.72)
- A Final: placed 6th (8:08.56)
- Heat 1: placed 4th (7:35.21)
- Repechage 1: placed 3rd (7:46.89)
- B Final: placed 1st (7:39.20)
- Heat 2: placed 2nd (6:35.17)
- Semi-final 1: placed 2nd (6:48.80)
- A Final: placed 2nd (6:30.09)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Cole & Mark Cole
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mike Stanley & Terry Zouch
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Cole
- Heat 2: placed 3rd (8:04.29)
- Repechage 1: placed 2nd (9:03.68)
- Semi-final 1: placed 4th (8:22.74)
- B Final: placed 1st (8:12.33)
- Heat 3: placed 3rd (8:14.58)
- Repechage 2: placed 1st (8:28.70)
- Semi-final 1: placed 4th (8:39.00)
- B Final: placed 2nd (8:25.94)
- Heat 3: placed 5th (7:19.93)
- Repechage 3: placed 4th (7:42.92)
- Heat 1: placed 5th (7:41.96)
- Repechage 1: placed 4th (7:44.36)
- Heat 2: placed 5th (8:39.63)
- Repechage 2: placed 4th (9:01.61)
- Heat 1: placed 3rd (7:21.85)
- Repechage 3: placed 2nd (7:53.46)
- Semi-final 1: placed 6th (8:09.92)
- B Final: placed 3rd (7:56.19)
- Heat 2: placed 1st (8:18.24)
- Semi-final 2: placed 1st (8:41.80)
- A Final: placed 1st (8:50.48)
- Heat 1: placed 3rd (8:34.81)
- Repechage 4: placed 2nd (9:09.91)
- Semi-final 2: placed 5th (9:10.87)
- B Final: placed 4th (9:19.93)
NSHC
club
Auckland
au
Ryan Kelleher (stroke), Liam Kettle, Michael Brake, Craig Little, Hayden Ellis, Nathaniel Davy, Jake Guy, Daniel McSweeny + Jonathan Zouch (cox)
- Heat 1: placed 5th (6:37.72)
- Repechage 2: placed 2nd (6:15.69)
- A Final: placed 6th (6:28.45)
NSHC
club
Auckland
au
Matthew Cole (stroke), Ryan Davenport, Marty Davenport, Scott Houston, Cameron Webster, Kyle Lennon, Marco Hofma, Ben Partridge + Timothy Zouch (cox)
Coached by: Mike Stanley & Chris Cole
- Heat 2: placed 3rd (6:11.07)
- Repechage 1: placed 4th (6:28.13)
- B Final: placed 2nd (6:27.12)