SKEC
club
Auckland
au
Ben Franich (stroke), Ryan King, Cameron Church, Dylan Bartholomew, Lachie Harvey, Josh Pearce, Nikki Christian, Tristan Robinson + Thom Pettit (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Division 1: placed 3rd
Event 4a
G U18 2X
Sponsored by: Repair n Engineer - Graeme and Charmaine McNeil
SKEC
club
Auckland
au
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Claire Hofman (stroke), Rhiannon Koni-Webb, Olivia Hofer, Georgia Pettengell + Chava Arymowicz (cox)
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 2: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Zara Iqbal (stroke), Emma King, Emily Swiatek, Stella Cressey, Jessica Bird, Francesca Heenan, Sophie Ardern, Paige Badish + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Sam Russell (stroke), George Beggs, Harry Church, Adam Ford, Benji Manning, Dominic Powell, Craig Ford, Sam Barry + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Carl Vincent & Hamish Ramsay
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 2: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 2: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Ben Franich (stroke), Geoffrey Chang, Cameron Church, Josh Pearce, Bronson Gleye, Tristan Robinson, Richard Smith, Zaine Adamson + Thom Pettit (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
- Division 1: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
- Division 1: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Carl Vincent & Hamish Ramsay
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
- Division 2: placed 6th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Division 2: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Abigail Pool (stroke), Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Lucy Wilson, Emily Swiatek, Grace Payn, Zara Iqbal, Stella Cressey + Georgia Evans (cox)
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
- Division 1: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Division 2: placed 3rd
- Division 2: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Tom Mills (stroke), Sam Morrow, Matt Kelly, Angus Wilson, Kieran Blockley, Nicholas Lyon-Ramsdale, Ollie Strang, Finn Harris + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
- Division 1: placed 1st (NTT)
- Division 1: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Rose Arymowicz (stroke), Paige Badish, Emma Sampson, Jenna Goebel, Lucy Frazer, Fiona Wang, Star Tutaki, Isobel Merrie + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Jacqueline Chang & Antonia Gerlach
- Division 1: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Division 1: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Division 2: placed 5th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Mike Harrison
- Division 2: placed 3rd
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Division 1: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Tom Barker
- Division 2: placed 4th
SKEC
club
Auckland
au
Claire Hofman (stroke), Katherine Chang, Olivia Hofer, Rhiannon Koni-Webb, Ruby Houghton, Lucy Farnsworth, Lauren Oliver, Georgia Pettengell + Chava Arymowicz (cox)
Coached by: Geoff Perry & Sophie Wilson
- Division 1: placed 2nd
SKEC
club
Auckland
au
Joshua Grant (stroke), Oliver Rhodes, Harry Ramakers, Ethan Blight, Kieran Blockley, Nicholas Lyon-Ramsdale, Angus Wilson, Matt Kelly + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Carl Vincent & Hamish Ramsay
- Division 1: placed 1st (NTT)
SKEC
club
Auckland
au
Tom Mills (stroke), Sam Morrow, Finn Harris, Ollie Strang, Edward Barry, Callum McOmish, Jamie Sinclair-Eagle, Kevin Reid + Alex Johnston (cox)
Coached by: Carl Vincent & Ben Hammond
- Division 1: placed 3rd