Saturday, 5th December 2015 |
|||||||||||
Alpha | Time | Event | Division | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 08:00 | 1 | G U16 1X division | Race: 1 | HKIC2 [HAUR] S.Mischefski | NSHC1 C.Waite | COMC1 S.Purcell | WTMC1 A.Hawthorne | HKIC1 [HAUR] S.Clayton... | MERC1 E.Cato | WENT1 P.Kellow |
B | 08:05 | 2 | W Nov 4X+ division | Race: 1 | MERC1 P.Tumata | NSHC1 F.Layburn | HKIC1 P.Strickland | WTMC1 T.Oldham | |||
C | 08:10 | 2 | W Nov 4X+ division | Race: 2 | NSHC2 K.Caundle | TGSC1 S.Doig | COMC2 M.Foggin | HKIC2 S.Kruger | COMC1 B.Montgomery | ||
D | 08:15 | 3A | M Nov 8+ division | Race: 1 | WESC21 [STPA] J.Vogels | MACL1 W.Singleton | SKEC1 B.Franich | ||||
E | 3B | Mx Nov 8+ division | Race: 1 | MERC1 C.Cleaver | |||||||
F | 08:20 | 4a | G U18 2X division | Race: 1 | HKIC1 [HAUR] B.Gordon | EDWT1 [SGEC] A.Walker | WTMC1 G.Farrelly | SKEC1 R.Houghton | |||
G | 08:25 | 4a | G U18 2X division | Race: 2 | HAMC31 S.Taylor | WENT2 R.Tarr | MERC1 E.Taylor | WENT1 [NSHC] G.Morris | |||
H | 08:30 | 4b | W Club 2X division | Race: 1 | WTMC2 L.Dobrec | HAMC1 I.Blake | HAMC2 M.Vaioleti | MERC2 Z.Turton | |||
I | 08:35 | 5 | B U17 4X+ division | Race: 1 | WESC21 [STPA] J.Morrow | WENT1 [NSHC] M.Romminger | TGAC1 J.Scott | TGSC1 D.Burden | TAWC1 L.Bryant | HKIC1 S.McDermott | |
J | 08:40 | 5 | B U17 4X+ division | Race: 2 | TGSC2 T.Porterday | COMC1 B.Slater | MERC2 M.Graham | MERC1 M.Waters | WTMC1 M.Galbraith | ||
K | 08:45 | 6 | G U17 4+ division | Race: 1 | NSHC1 C.Waite | MERC1 E.Cato | AKLC21 [EGGS] Z.Mills | WTMC1 A.Richards | SKEC1 C.Hofman | AKLC22 [EGGS] C.Armstrong | |
L | 08:50 | 7a | B U18 2X division | Race: 1 | MACL1 E.Todorov | WESC21 [STPA] C.Dallow | SJHM1 B.Stephens | HKIC1 [HAUR] O.Gruythuysen | HAMC1 T.Chapman | ||
M | 08:55 | 7a | B U18 2X division | Race: 2 | NSHC1 A.Hathaway | NSHC2 T.Nelson | TGSC2 T.McCann | SKEC1 J.Sinclai... | WTMC1 L.Povey | ||
N | 09:00 | 7a | B U18 2X division | Race: 3 | MACL3 [SGEC] B.Wight | WTMC2 Z.Hinton | WTMC3 S.Dobrec | MACL2 [SGEC] S.Eggermont | SJHM2 D.Honiss | ||
O | 09:05 | 7b | M Club 2X division | Race: 1 | MERC1 F.Murphy | TAWC1 C.Carter | COMC1 A.Jenkin | TGAC1 S.Oliver | |||
P | 09:10 | 7b | M Club 2X division | Race: 2 | COMC2 L.Walters | MERC2 E.Murphy | TGAC2 J.Gilpin | ||||
Q | 09:15 | 8 | G U15 8+ division | Race: 1 | HKIC1 E.Sorensen | SKEC1 Z.Iqbal | AKLC21 [EGGS] Z.Millar | AKLC22 [EGGS] O.Burton | |||
R | 09:20 | 9 | B U15 4X+ division | Race: 1 | HKIC1 C.Stephenson | MERC1 N.Johnston | SJHM1 M.Tamoaieta | COMC1 I.Gilbert | |||
S | 09:25 | 9 | B U15 4X+ division | Race: 2 | HKIC2 J.Clayton... | TGAC1 C.Hodges-... | |||||
T | 09:30 | 10 | B U17 1X division | Race: 1 | SJHM1 D.Lovell | HAMC1 T.Chapman | WENT1 [NSHC] T.Fuller | HKIC1 [HAUR] O.Gruythuysen | COMC1 M.Darby | ||
U | 09:35 | 10 | B U17 1X division | Race: 2 | TAWC1 C.Reynolds | WTMC1 J.Wilson | WESC21 [STPA] J.Shields | TGAC1 A.Fraser | TGSC1 T.Parkin | ||
V | 09:40 | 10 | B U17 1X division | Race: 3 | HAMC2 S.Whitburn | COMC2 S.Turley | TAWC2 L.Mason | HKIC2 [HAUR] D.Tully | |||
W | 09:45 | 11 | G U16 2X division | Race: 1 | COMC1 S.Purcell | WENT1 [NSHC] R.Faletanoai | EDWT1 [SGEC] L.Tuimoala | MACL1 [SGEC] A.Rowland | HKIC1 S.Tane | ||
X | 09:50 | 11 | G U16 2X division | Race: 2 | COMC2 S.Henry | WTMC1 M.Cheesman | TGSC1 H.Escott | NSHC1 C.Waite | |||
Y | 09:55 | 11 | G U16 2X division | Race: 3 | COMC3 B.Parsons | HKIC2 [HAUR] Z.Johnston | WENT2 J.Preece | TGSC2 N.Farmiloe | |||
Z | 10:00 | 12 | B U16 8+ division | Race: 1 | WESC21 [STPA] M.Callaghan | TGAC1 S.Oliver | HKIC1 R.Gordon | SKEC1 S.Russell | |||
A | 10:05 | 13a | G U18 4X+ division | Race: 1 | MERC1 M.Isileli... | AKLC21 [EGGS] V.Watt | AKLC22 [EGGS] M.Hemi | HKIC1 [HAUR] B.Gordon | SKEC1 C.Hofman | EDWT1 | |
B | 10:10 | 13b | W Club 4X+ division | Race: 1 | MERC2 Z.Turton | HAMC1 M.Vaioleti | |||||
C | 10:15 | 14 | B U17 4+ division | Race: 1 | MERC1 M.Waters | SKEC1 F.Harris | MACL1 H.Newbury-Lee | COMC1 B.Slater | |||
D | 10:20 | 14 | B U17 4+ division | Race: 2 | TGSC1 S.Kingdom | WENT1 [NSHC] F.Corse-Scott | TGAC1 J.Scott | ||||
E | 10:25 | 15a | B U18 4+ division | Race: 1 | SKEC2 M.Kelly | NSHC1 A.Hathaway | SKEC1 J.Grant | MACL1 E.Todorov | WESC21 [STPA] A.Margetts | WESC22 [STPA] C.Dallow | |
F | 10:30 | 15b | M Club 4+ division | Race: 1 | HAMC1 T.Chapman | TGAC2 F.Janissen | |||||
G | 10:35 | 16 | G U17 8+ division | Race: 1 | AKLC23 [EGGS] T.Ewens | WTM*1 L.Soanes | AKLC21 [EGGS] C.Armstrong | AKLC22 [EGGS] Z.Millar | |||
H | 10:40 | 17 | G U15 4X+ division | Race: 1 | HKIC1 A.Harris | COMC1 M.Foggin | MACL1 Z.Ely | SKEC1 Z.Iqbal | TGSC1 N.Farmiloe | ||
I | 10:45 | 17 | G U15 4X+ division | Race: 2 | SKEC2 J.Bird | WTMC1 T.Oldham | SKEC3 R.Arymowicz | HKIC2 C.Doddrell | |||
J | 10:50 | 18 | B U15 8+ division | Race: 1 | SKEC1 B.Franich | MACL1 W.Singleton | HKIC1 S.Jamieson | ||||
K | 10:55 | 19 | G U16 4+ division | Race: 1 | AKLC22 [EGGS] L.Batchel... | COMC1 S.Purcell | WENT1 J.Preece | SKEC1 A.Pool | AKLC21 [EGGS] T.Ewens | ||
L | 11:00 | 20 | B U16 2X division | Race: 1 | TGAC1 B.Olsson | WTMC1 M.Carey | SJHM1 B.Burgess | COMC1 R.Corlett | MACL1 [SGEC] J.MacDonald | ||
M | 11:05 | 20 | B U16 2X division | Race: 2 | MERC1 A.McRobbie | WENT1 [NSHC] C.Donovan | TGSC1 D.Burden | HKIC1 [HAUR] I.Astley | |||
N | 11:10 | 20 | B U16 2X division | Race: 3 | MACL2 A.Boermans | TGSC2 H.Burden | SJHM2 H.Ryan | WESC22 [STPA] H.Williams | WTMC2 H.Oldham | ||
O | 11:15 | 20 | B U16 2X division | Race: 4 | COMC2 J.Chadfield | MERC2 R.Fahy | MACL3 M.Duffett | WTMC3 S.Tordeich | |||
P | 11:25 | 21A | G U18 4+ division | Race: 1 | SKEC1 C.Hofman | AKLC21 [EGGS] H.Knight | AKLC22 [EGGS] M.Hemi | MERC1 M.Isileli... | |||
Q | 21B | W Club 4+ division | Race: 1 | HAMC1 T.Sklenars | HAMC2 I.Blake | ||||||
R | 11:30 | 22a | B U18 4X+ division | Race: 1 | SKEC1 O.Rhodes | TGSC1 T.Ferguson | WESC21 [STPA] A.Margetts | NSHC1 A.Hathaway | SJHM1 B.Stephens | TAWC1 T.Lee | |
S | 11:35 | 22a | B U18 4X+ division | Race: 2 | MACL1 E.Todorov | SKEC2 T.Mills | HKIC1 [HAUR] S.McDermott | WTMC2 L.Povey | WTMC1 A.Puliyodil | SJHM2 D.McLeod | |
T | 11:40 | 22b | M Club 4X+ division | Race: 1 | MERC1 E.Murphy | TGAC1 S.Noyce | HAMC1 T.Chapman | TGAC2 | |||
U | 11:45 | 23 | W Nov 4+ division | Race: 1 | NSHC1 K.Caundle | SKEC1 S.Cressey | HOWI1 A.Williamson | ||||
V | 11:50 | 23 | W Nov 4+ division | Race: 2 | NSHC2 F.Layburn | MERC1 P.Tumata | MERC2 A.Chong | ||||
W | 12:30 | 24 | B U16 1X division | Race: 1 | HKIC1 K.Wallace... | TGSC1 D.Burden | WTMC1 M.Galbraith | MACL1 [SGEC] H.Shepherd | TGAC1 B.Olsson | ||
X | 12:35 | 24 | B U16 1X division | Race: 2 | COMC1 J.Chadfield | HKIC2 [HAUR] R.Gordon | WTMC2 M.Carey | MACL2 [SGEC] D.Pickles | |||
Y | 12:40 | 24 | B U16 1X division | Race: 3 | COMC2 S.Osses-Purin | COMC4 C.McGrath | COMC3 R.Corlett | MACL3 [SGEC] W.Ibbotson | |||
Z | 12:45 | 25 | M Nov 4X+ division | Race: 1 | MACL1 F.Tracey | TAWC1 L.Bryant | HKIC2 E.Richards | TGAC1 | WESC21 [STPA] H.Williams | HKIC1 R.Spencer | |
A | 12:50 | 26 | G U17 1X division | Race: 1 | COMC1 B.Thomas | NSHC1 C.Waite | HKIC1 [HAUR] P.van Laren | EDWT1 [SGEC] A.Walker | |||
B | 12:55 | 27 | G U15 4+ division | Race: 1 | WTMC1 T.Oldham | SKEC2 R.Arymowicz | SKEC1 J.Bird | TGSC1 S.Doig | MACL1 Z.Ely | ||
C | 13:00 | 28 | B U15 4+ division | Race: 1 | SKEC1 B.Franich | MACL1 W.Singleton | MERC1 N.Johnston | WESC21 [STPA] J.Goldfinch | |||
D | 13:05 | 28 | B U15 4+ division | Race: 2 | SKEC2 R.Smith | COMC1 R.Klatt | |||||
E | 13:10 | 29 | G U16 8+ division | Race: 1 | AKLC21 [EGGS] Z.Millar | MACL1 A.Rowland | SKEC1 A.Pool | HKIC1 S.Tane | |||
F | 13:15 | 29 | G U16 8+ division | Race: 2 | AKLC22 [EGGS] D.Forsythe | AKLC23 [EGGS] T.Ewens | WTM*1 A.Hawthorne | ||||
G | 13:20 | 30 | B U16 4X+ division | Race: 1 | WTMC1 S.Tordeich | HKIC1 R.Gordon | TGSC1 D.Burden | TGAC1 S.Oliver | COMC1 C.McGrath | SKEC1 S.Russell | |
H | 13:25 | 30 | B U16 4X+ division | Race: 2 | MERC1 A.McRobbie | MACL1 K.Munar | TGSC2 H.Burden | COMC2 J.Mansell | SKEC2 D.Powell | ||
I | 13:30 | 31 | G U17 2X division | Race: 1 | COMC1 B.Thomas | HKIC1 [HAUR] S.Clayton... | HAMC31 S.Taylor | TGSC1 E.Scofield | EDWT1 [SGEC] A.Walker | MERC1 G.Skelton | |
J | 13:35 | 31 | G U17 2X division | Race: 2 | MERC2 E.Cato | NSHC1 A.Wright | WENT1 R.Tarr | SKEC1 R.Koni-Webb | |||
K | 13:40 | 32 | B U17 8+ division | Race: 1 | SKEC1 T.Mills | TGAC1 J.Rupe | MERC1 | ||||
L | 13:45 | 33a | G U18 1X division | Race: 1 | MERC1 A.McNeil | WTMC1 A.MacKenzie | HAMC1 C.MacDonald | WENT1 [NSHC] G.Morris | |||
M | 13:50 | 33a | G U18 1X division | Race: 2 | WENT2 [NSHC] M.Irvine | HKIC1 [HAUR] B.Gordon | |||||
N | 13:55 | 33b | W Club 1X division | Race: 1 | MERC2 Z.Turton | WTMC2 L.Dobrec | HAMC2 M.Vaioleti | MERC3 C.Bray | |||
O | 14:00 | 34a | B U18 1X division | Race: 1 | WTMC1 J.Hill | MACL1 [SGEC] J.MacDonald | SJHM1 O.van Duin | WKOC1 H.Gill | |||
P | 14:05 | 34a | B U18 1X division | Race: 2 | HKIC1 [HAUR] O.Gruythuysen | TGSC2 F.Hunter | TAWC1 T.Lee | NSHC1 A.Hathaway | |||
Q | 14:10 | 34a | B U18 1X division | Race: 3 | MACL3 [SGEC] B.Wight | MACL2 [SGEC] H.Newbury-Lee | WTMC2 J.Wilson | TAWC2 C.Carter | |||
R | 14:15 | 34b | M Club 1X division | Race: 1 | COMC1 A.Jenkin | MERC1 F.Murphy | SKEC1 A.Lamont | ||||
S | 14:20 | 34b | M Club 1X division | Race: 2 | COMC3 C.Welch | MERC3 A.Simmons | COMC2 L.Walters | MERC4 A.Cleaver | |||
T | 14:25 | 35 | W Nov 8+ division | Race: 1 | AKLC22 [EGGS] E.Stephens | NSHC1 F.Layburn | SKEC1 R.Arymowicz | MERC1 P.Tumata | AKLC21 [EGGS] O.Burton | ||
U | 14:30 | 36 | M Nov 4+ division | Race: 1 | MERC1 N.Johnston | MACL1 W.Singleton | COMC1 R.Klatt | SKEC1 C.Church | SJHM1 B.Burgess | ||
V | 14:35 | 36 | M Nov 4+ division | Race: 2 | TGAC1 A.Young | SKEC2 R.Smith | WESC23 [STPA] J.Goldfinch | WESC21 [STPA] J.Vogels | WESC22 [STPA] J.Hollings | ||
W | 14:40 | 37 | G U17 4X+ division | Race: 1 | TGSC1 E.Scofield | EDWT1 [SGEC] L.Tuimoala | NSHC1 C.Waite | WTMC1 A.Richards | AKLC22 [EGGS] I.Peachey | AKLC21 [EGGS] Z.Mills | |
X | 14:45 | 38 | B U17 2X division | Race: 1 | WESC21 [STPA] J.Shields | SJHM1 Z.Stephens | WENT1 [NSHC] C.Donovan | HKIC1 [HAUR] M.McDermott | |||
Y | 14:50 | 38 | B U17 2X division | Race: 2 | TAWC1 L.Mason | COMC1 S.Turley | TGSC1 T.Parkin | MERC1 B.Kelway | MACL1 [SGEC] B.Wight | ||
Z | 14:55 | 38 | B U17 2X division | Race: 3 | WENT2 [NSHC] M.Romminger | SJHM2 D.McLeod | TAWC2 L.Bryant | WTMC1 B.Strode-... | |||
A | 15:00 | 38 | B U17 2X division | Race: 4 | TGSC2 L.Thomsen | COMC2 B.Slater | TAWC3 F.Ebbett | ||||
B | 15:05 | 39 | G U16 4X+ division | Race: 1 | MACL1 A.Rowland | WENT1 J.Preece | EDWT1 [SGEC] G.Loto-Aso | TGSC1 K.Halliday | WTMC1 A.Hawthorne | ||
C | 15:10 | 39 | G U16 4X+ division | Race: 2 | COMC1 S.Purcell | COMC2 M.Foggin | SKEC1 A.Pool | HKIC2 S.Mischefski | HKIC1 S.Clayton... | ||
D | 15:15 | 40 | B U16 4+ division | Race: 1 | COMC1 C.McGrath | TGSC1 J.Doig | MERC1 J.Lidgett | TGAC1 S.Oliver | SKEC1 S.Russell | ||
E | 15:20 | 40 | B U16 4+ division | Race: 2 | WESC22 [STPA] S.Davison | TGAC2 L.Brown | WESC21 [STPA] M.Callaghan | SKEC2 B.Manning | TGAC3 | ||
F | 15:25 | 41A | G U18 8+ division | Race: 1 | AKLC22 [EGGS] Z.Millar | AKLC21 [EGGS] H.Knight | SKEC1 C.Hofman | MERC1 E.Taylor | AKLC23 [EGGS] A.Grigg | ||
G | 41B | W Club 8+ division | Race: 1 | HAMC1 T.Sklenars | |||||||
H | 15:30 | 42a | B U18 8+ division | Race: 1 | SKEC2 T.Mills | SKEC1 J.Grant | MACL1 H.Newbury-Lee | WTMC1 Z.Hinton | WESC21 [STPA] C.Dallow | ||
I | 15:35 | 42b | M Club 8+ division | Race: 1 | MERC1 E.Murphy | TGAC1 J.Gilpin | COMC1 |