RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Matthew Adam & Natalie Matheson
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Will Fahey & Maya Williams
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Courtney McCormick & Maddie Palmer
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
||||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ian Smallman
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Holly Gray & Kim Dowden
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
||||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Paris Smyth (stroke), Jade Harrison, Irina Kishi-Rychkova, Martina Carcamo + Manaaki Maki-Midwood (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
||||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Paul Smart
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
||||
TAKA
school
Auckland
au
|
Emma Taylor (stroke), Annabelle Knowles, Maddy Ellis-Pegler, Isabella Foster + Tataiarangi Baker (cox)
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
|
Repechage 1 Progression: 1->A Final; 2-5->B Final |
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Courtney McCormick & Maddie Palmer
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ian Smallman
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Holly Gray & Kim Dowden
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Paris Smyth (stroke), Jade Harrison, Irina Kishi-Rychkova, Martina Carcamo + Manaaki Maki-Midwood (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Alice Mackintosh + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Repechage 2 Progression: 1->A Final; 2-5->B Final |
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Matthew Adam & Natalie Matheson
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Emma Taylor (stroke), Annabelle Knowles, Maddy Ellis-Pegler, Isabella Foster + Tataiarangi Baker (cox)
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Paul Smart
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker
|
Heat 1 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Paris Smyth (stroke), Jade Harrison, Irina Kishi-Rychkova, Martina Carcamo + Manaaki Maki-Midwood (cox)
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Alice Mackintosh + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
Heat 2 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Will Fahey & Maya Williams
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ian Smallman
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Courtney McCormick & Maddie Palmer
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Emma Taylor (stroke), Annabelle Knowles, Maddy Ellis-Pegler, Isabella Foster + Tataiarangi Baker (cox)
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Paul Smart
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
|||
Heat 3 Progression: 1,2->A Final; Rest->Repechage |
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Matthew Adam & Natalie Matheson
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Rick Grobecker
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Holly Gray & Kim Dowden
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|