Heat 1 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Robin Clarke
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Jimmy Healey & Andrew Taylor
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Paul Clinton & Marcus Grimmer
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sebastien Eggermont & Joanne Etzinger
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Mackenzie
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
|||
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Jimmy Healey & Andrew Taylor
|
|||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Glynn Davies & Grant Morgan
|
|||
BURN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Fergus Vickers
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
Coached by: Cameron Patten & Giacomo Galano
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & Jake Luthi
|
|||
Heat 3 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
William Mackintosh (stroke), Benjamin Welch, Dougal Rutherford-Levien, Thomas Foley + Angus Stevens (cox)
Coached by: Peter Mason
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Sebastien Eggermont
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
Coached by: Natalie Welch & Michael Arms
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Brook Walker
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|||
NAPB
school
Hawkes Bay
hb
|
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
Heat 4 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Rhys Salvador (stroke), Samuel Feltham, Ashley-James Fitzgerald, Levi McCauley-Bown + Oliver Price (cox)
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|||
JMCG
school
Otago
ot
|
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Camille Dignadice
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Thorsen & Flora Wharton
|
|||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
|
|||
SJHM
school
Waikato
wk
|
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Heat 5 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Mark Dowty
|
|||
SHIR
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Lilley & James Alexander
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Chris Thorsen & Flora Wharton
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
Coached by: Adrian Riepen
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Kerr & James Harvey
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Jason Theobald
|