- Heat 7: placed 6th (8:02.34)
- Repechage 2: placed 3rd (9:13.63)
- F Final: placed 3rd (9:55.91)
- Heat 2: placed 8th (7:45.17)
- Repechage 1: placed 6th (8:23.47)
- B Final: placed 4th (7:34.43)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Karen Adams
- Heat 1: placed 5th (7:02.25)
- Repechage 1: placed 5th (7:59.66)
- B Final: placed 8th (7:10.40)
CHCO
school
Canterbury
ca
Tom Tothill (stroke), Lachie Hazlett, Liam Alexander, Guy Chaffey, Fletcher Anderson, Dominic Edmond, Charles Smith, Gus Orr + Fin Smith (cox)
Coached by: Tony O'Connor
CHCO
school
Canterbury
ca
Abe McArthur (stroke), Benji Ward, Edward Botherway, Bruno Vaughan, Johnny Lee, Hamish Grigg, Toby Beresford, William Jones + Rocco Barker (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Jimmy Healey
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Chris Sellars
- Heat 2: placed 4th (7:07.85)
- Repechage 1: placed 6th (7:41.09)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Anthony McNamara
- Heat 3: placed 1st (7:04.27)
- Semi-final 2: placed 2nd (6:49.03)
- A Final: placed 1st (6:45.90)
CHCO
school
Canterbury
ca
Archie Batchelor (stroke), Sam Willems, Johnny Lee, Edward Bayliss, George Matheson, Lachlan Henderson, Max Heywood, Hugo Nelson + Nick Turnbull (cox)
Coached by: Jimmy Healey
- Heat 1: placed 6th (7:36.74)
- Repechage 2: placed 4th (8:20.07)
- Quarter-final 3: placed 7th (7:22.10)
- D Final: result (SCR)
CHCO
school
Canterbury
ca
Abe McArthur (stroke), Benji Ward, Toby Beresford, Edward Botherway, George Goodman, Bruno Vaughan, Hamish Grigg, William Jones + Rocco Barker (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Jimmy Healey
- Heat 2: placed 3rd (6:39.91)
- Repechage 1: placed 3rd (7:16.60)
- A Final: placed 7th (6:35.12)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Henry Smith
- Heat 2: placed 3rd (6:49.76)
- Repechage 1: placed 1st (7:13.07)
- A Final: placed 5th (6:36.96)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Henry Smith
- Heat 1: placed 5th (7:23.64)
- Repechage 2: placed 4th (8:22.72)
- C Final: placed 1st (7:17.06)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Jimmy Healey & Andrew Taylor
- Heat 1: placed 2nd (7:12.72)
- Semi-final 2: placed 5th (7:05.49)
- B Final: placed 2nd (7:00.92)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Jimmy Healey & Andrew Taylor
- Heat 2: placed 3rd (7:19.89)
- Repechage 2: placed 2nd (7:17.02)
- Semi-final 1: placed 6th (7:10.57)
- B Final: placed 8th (7:13.70)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Jimmy Healey
CHCO
school
Canterbury
ca
Archie Batchelor (stroke), Gus Orr, Liam Alexander, Thomas McEwan, Johnny Lee, Jono Henderson, Louie Bethell, Angus Wynn-Williams + Hamish McCulloch (cox)
Coached by: Anthony McNamara
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Malcolm McIntyre
- Heat 1: placed 3rd (6:57.17)
- Repechage 2: placed 3rd (7:14.77)
- Semi-final 1: placed 6th (6:39.49)
- B Final: placed 4th (6:45.41)
CHCO
school
Canterbury
ca
Coached by: Jimmy Healey
- Heat 1: placed 8th (8:19.33)
CHCO
school
Canterbury
ca
Tom Tothill (stroke), Alex Todhunter, Will Chaffey, Guy Chaffey, Jamie Batchelor, Fletcher Anderson, Lachie Hazlett, Jack Elvy + Fin Smith (cox)
Coached by: Henry Smith & Tony O'Connor
CHCO
school
Canterbury
ca
Fearghus Bratten (stroke), Dominic Edmond, Charles Smith, Tom Vincent, Thomas Dobson, Charlie Bushell, Will Simcock, Fergus Beadel + Max Marsh (cox)
Coached by: Henry Smith & Tony O'Connor
- Heat 1: placed 7th (7:34.97)
- Repechage 2: placed 4th (6:58.18)
- B Final: placed 3rd (6:18.75)