KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Brendan Boreham
- Heat 3: placed 4th (7:07.18)
- Repechage 3: placed 3rd (7:44.89)
- Semi-final 2: placed 6th (7:02.90)
- B Final: placed 4th (6:50.99)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Brendan Boreham
- Heat 2: placed 8th (7:20.53)
KGCA
school
Auckland
au
Setoga Setoga (stroke), Hugo Hay, Jack Trusler, Crue Ellis-Williams, Jack Mitchell, Hugo Caughey, William Olde, Freddie Forsythe + James Chapman (cox)
Coached by: Sebastien Eggermont
- Heat 1: placed 3rd (6:53.63)
- Repechage 2: placed 4th (7:31.64)
KGCA
school
Auckland
au
Thomas Hall (stroke), Luke Shannon, Samuel Brewer, Connor Hislop-Donaldson + Charles Finlayson (cox)
Coached by: Conor Mercer
- Heat 3: placed 4th (6:59.30)
- Repechage 2: placed 2nd (7:19.58)
- B Final: placed 3rd (6:36.41)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Brendan Boreham
- Heat 2: result (SCR)
- Heat 4: placed 2nd (8:15.85)
- Quarter-final 2: placed 3rd (8:14.69)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:14.27)
- A Final: placed 8th (8:21.55)
- Heat 2: placed 8th (9:18.45)
- Heat 1: placed 2nd (7:38.79)
- Quarter-final 4: placed 2nd (7:42.17)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:28.69)
- A Final: placed 2nd (7:21.82)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Sebastien Eggermont
- Heat 3: placed 2nd (7:10.68)
- Semi-final 2: placed 6th (7:08.04)
- B Final: placed 6th (7:10.47)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Sebastien Eggermont & Joanne Etzinger
- Heat 1: placed 4th (7:20.76)
- Repechage 3: placed 7th (7:32.22)
KGCA
school
Auckland
au
Cameron Abel (stroke), Connor Hislop-Donaldson, Alex Tooman, Charlie Ludbrook, Thomas Ogg, Lachlan Pearce, Tom McGuinness, Tyler Wright + Henri Agnew (cox)
Coached by: Brendan Boreham
- Heat 2: placed 6th (6:34.16)
- Repechage 2: placed 6th (6:51.56)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Ella Marr
- Heat 1: placed 4th (7:40.85)
- Repechage 3: placed 3rd (7:57.71)
- Semi-final 2: placed 8th (7:41.63)
- B Final: placed 7th (7:43.12)
- Heat 4: placed 2nd (6:58.56)
- Repechage 3: placed 1st (7:17.30)
- Semi-final 2: placed 7th (7:05.76)
- B Final: placed 2nd (7:02.89)
KGCA
school
Auckland
au
Coached by: Sebastien Eggermont & Joanne Etzinger
- Heat 3: result (SCR)
- Heat 6: placed 4th (9:13.79)
- Quarter-final 4: placed 5th (8:03.16)
- C Final: placed 6th (8:16.32)