STKV
school
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
||||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Grace Shaw & David Hatton
|
||||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway & Sean O'Neill
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Bailey Walters
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: George Keys
|
||||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
|
||||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
||||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Ward
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
STKV
school
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Grace Shaw & David Hatton
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: George Keys
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway & Sean O'Neill
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Bailey Walters
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Ward
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
Repechage 1 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Bailey Walters
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
|||
KAPI
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
Repechage 2 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Grace Shaw & David Hatton
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
TEKC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
Repechage 3 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Ward
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: George Keys
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Imogen Pilditch + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
Heat 1 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STKV
school
Otago
ot
|
Coached by: Owen Gould
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
HLCR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Ward
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
|||
TEKC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Holmes
|
|||
CARM
school
Auckland
au
|
Coached by: Hugo Verdonk & Chris Brake
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Grace Shaw & David Hatton
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
KAPI
school
Wellington
we
|
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
OGHS
school
Otago
ot
|
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Callum Ross
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Grace Shaw & David Hatton
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tony Burns & Bailey Walters
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Imogen Pilditch + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes & Adele Graham
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
MLBG
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Mike McManaway & Sean O'Neill
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: George Keys
|
|||
STMW
school
Wellington
we
|
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
AOTE
school
Wellington
we
|
Coached by: Peter Craig
|