WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
||||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
||||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Simon Van Rossen & Fabian Dolamore
|
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlea Quirk & Leann Plummer
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maya Williams & William Fahey
|
||||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Shawn McManus
|
||||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
||||
WMEA
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Simon Van Rossen & Fabian Dolamore
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maya Williams & William Fahey
|
|||
WMEA
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlea Quirk & Leann Plummer
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
|
Repechage 1 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
WMEA
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Repechage 2 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Simon Van Rossen & Fabian Dolamore
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maya Williams & William Fahey
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kristen Wing
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
Repechage 3 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
Heat 1 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Simon Van Rossen & Fabian Dolamore
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Shawn McManus
|
|||
WMEA
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Ede
|
|||
DUNS
school
Otago
ot
|
Coached by: Simon Smith
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
SHGH
school
Waikato
wk
|
|
|||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
HOWI
school
Auckland
au
|
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Kevin Flutey & Evan France
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
HAMG
school
Waikato
wk
|
Coached by: Ashlea Quirk & Leann Plummer
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Maya Williams & William Fahey
|
|||
WTLG
school
Auckland
au
|
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
|
|||
MTAL
school
Auckland
au
|
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
WEGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Christie Davis
|
|||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
TIMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Nick Bixley
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
BARA
school
Auckland
au
|
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kristen Wing
|
|||
VILL
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Kevin Meates
|