WKDS
school
Waikato
wk
Georgia Clapcott (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Rosanna Bedford + Phillipa Wilson (cox)
Coached by: Gary Robertson
- Heat 2: placed 2nd (7:23.59)
- Repechage 1: placed 1st (8:18.79)
- Semi-final 1: placed 4th (7:29.43)
- A Final: placed 3rd (7:16.19)
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Gary Robertson
- Heat 1: placed 2nd (7:34.58)
- Repechage 1: placed 2nd (8:31.88)
- Semi-final 2: placed 4th (7:33.76)
- A Final: placed 7th (7:34.94)
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
- Heat 1: placed 7th (10:37.96)
- Repechage 2: placed 2nd (9:18.81)
- B Final: placed 4th (8:01.23)
WKDS
school
Waikato
wk
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Alice Mackintosh + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
- Heat 1: placed 6th (9:03.94)
- Repechage 1: placed 6th (9:58.80)
WKDS
school
Waikato
wk
Georgia Jefferis (stroke), Brooke Carter, Sophie Holten, Lucy Miller, Jessica Brook-Watt, Jessica Pyke, Holly Peoples, Mia Coventry + Charlotte Grey (cox)
Coached by: Nick Bixley
WKDS
school
Waikato
wk
Olivia Fellows-Ford (stroke), Sophie Reeves, Isobel Eliadis-Watson, Holly Mills + Phillipa Wilson (cox)
Coached by: Gary Robertson
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Gary Robertson
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Nick Bixley
- Heat 4: placed 1st (7:30.68)
- Semi-final 2: placed 1st (7:25.46)
- A Final: placed 1st (7:26.09)
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Nick Bixley
- Heat 2: placed 2nd (7:34.30)
- Repechage 1: placed 2nd (7:37.03)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:26.37)
- A Final: placed 6th (7:38.52)
WKDS
school
Waikato
wk
Madeleine Shale (stroke), Grace Wilson, Georgia Jefferis, Rebecca Wallace, Katie McLeod, Sophie Pene, Renee West, Jessica Clapcott + Megan Spring (cox)
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
- Heat 2: placed 4th (7:18.94)
- Repechage 2: placed 2nd (7:41.07)
- A Final: placed 7th (7:19.81)
- Heat 4: placed 5th (8:12.46)
- Repechage 2: placed 4th (8:57.53)
- Quarter-final 3: placed 8th (8:22.97)
- D Final: placed 6th (8:15.87)
WKDS
school
Waikato
wk
Coached by: Jamie Macfie & Alana Schler
- Heat 2: placed 3rd (8:49.62)
- Repechage 3: placed 1st (8:41.88)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:50.38)
- A Final: placed 4th (7:51.15)
WKDS
school
Waikato
wk
Jordi Hamilton (stroke), Hannah Nelson, Kellie Lovegrove-Blake, Imogen Pilditch + Charlotte Trower (cox)
Coached by: Jaime Macfie & Alana Schler
- Heat 3: placed 4th (9:17.13)
- Repechage 3: placed 5th (9:09.18)
WKDS
school
Waikato
wk
Olivia Fellows-Ford (stroke), Sophie Reeves, Kate Monkley, Rosanna Bedford, Isobel Eliadis-Watson, Jessica Horrigan, Georgia Clapcott, Holly Mills + Phillipa Wilson (cox)
Coached by: Gary Robertson