STKT
school
Auckland
au
Coached by: Gabrielle Peach
- Heat 2: placed 5th (8:06.23)
- Repechage 1: placed 5th (8:56.59)
- Heat 1: placed 5th (7:38.25)
- Repechage 1: placed 5th (8:34.39)
- Heat 1: placed 3rd (8:18.31)
- Repechage 1: placed 3rd (8:34.23)
- Semi-final 2: placed 5th (7:23.82)
- B Final: placed 5th (7:27.95)
- Heat 3: placed 4th (8:22.60)
- Repechage 2: placed 6th (8:54.13)
STKT
school
Auckland
au
Hayden Joyce (stroke), Kyle Hebditch, Harrison Strang, Leo Ashcroft, Ben Canton, Joshua Warren, Eric Goodger, Matthew Doonan + Robbie King (cox)
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
- Heat 2: placed 4th (6:41.27)
- Repechage 1: placed 6th (7:04.27)
- A Final: placed 8th (6:12.74)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Gabrielle Peach
- Heat 5: placed 4th (8:06.68)
- Repechage 1: placed 5th (9:02.94)
STKT
school
Auckland
au
Christopher Simonds (stroke), Theodore Thomson, Dominic Wilkinson, John Hayes + William Sheppard (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Heat 1: placed 7th (7:27.06)
- Repechage 2: placed 6th (7:55.59)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Alastair MacIntosh
- Heat 3: placed 3rd (7:21.29)
- Repechage 1: placed 3rd (8:17.83)
- Semi-final 1: placed 6th (7:05.22)
- B Final: placed 6th (7:12.06)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Alastair MacIntosh
- Heat 3: placed 4th (7:23.18)
- Repechage 3: placed 2nd (8:09.53)
- Semi-final 1: placed 8th (7:14.35)
- B Final: placed 7th (7:13.62)
- Heat 6: placed 3rd (8:36.73)
- Quarter-final 3: placed 3rd (8:43.65)
- Semi-final 1: placed 3rd (8:08.49)
- A Final: placed 6th (8:13.00)
STKT
school
Auckland
au
Stella Cressey (stroke), Madeleine Donley, Amelie Murphy, Addison Peebles, Georgia Manning, Romy Salmond, Grace Reidy, Mia Dobbe + Christina Chen (cox)
Coached by: Gabrielle Peach
- Heat 1: placed 5th (7:22.34)
- Repechage 1: placed 5th (7:08.69)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
- Heat 1: placed 5th (6:54.82)
- Repechage 1: placed 3rd (6:52.78)
- B Final: placed 2nd (6:49.85)
STKT
school
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
- Heat 3: placed 6th (7:22.90)
- Repechage 1: placed 5th (7:22.16)
- B Final: placed 8th (7:15.66)
STKT
school
Auckland
au
Max Getty (stroke), Hamish Campbell, Guy Weenink, Jamie Collins, Devon Atiga, Ben Barron, Will MacLeod, Hank Huang + Olivia Chiang (cox)
Coached by: Alastair MacIntosh
- Heat 1: placed 2nd (6:18.55)
- Repechage 1: placed 2nd (6:30.33)
- A Final: placed 6th (6:19.34)
- Heat 4: placed 4th (8:00.59)
- Quarter-final 1: placed 7th (8:07.28)
- D Final: placed 2nd (7:57.11)
STKT
school
Auckland
au
Christopher Simonds (stroke), Theodore Thomson, Dominic Wilkinson, John Hayes + William Sheppard (cox)
Coached by: Chris Goudie
- Heat 4: placed 2nd (7:35.34)
- Repechage 3: placed 1st (7:38.21)
- Semi-final 2: placed 3rd (6:57.40)
- A Final: placed 5th (7:04.24)
STKT
school
Auckland
au
Hayden Joyce (stroke), Kyle Hebditch, Harrison Strang, Leo Ashcroft, Ben Canton, Joshua Warren, Eric Goodger, Matthew Doonan + Robbie King (cox)
Coached by: Geoff Perry & Rob Ryan
- Heat 2: placed 6th (7:06.98)
- Repechage 2: placed 6th (7:16.48)
- B Final: placed 5th (6:33.99)