WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Heat 1: placed 5th (7:44.27)
- Repechage 1: placed 3rd (8:38.90)
- Semi-final 1: placed 6th (7:40.40)
- B Final: placed 3rd (7:36.04)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maya Williams & Will Fahey
- Heat 4: placed 1st (7:38.58)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:41.07)
- A Final: placed 4th (7:29.70)
- Heat 7: placed 2nd (9:24.71)
- Quarter-final 3: placed 4th (9:36.82)
- Semi-final 2: placed 7th (8:47.00)
- B Final: placed 3rd (8:33.82)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Heat 4: placed 3rd (7:52.69)
- Repechage 1: placed 1st (8:43.14)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:22.60)
- A Final: placed 8th (7:26.36)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Will Fahey & Maya Williams
- Heat 5: placed 4th (8:48.75)
- Quarter-final 3: placed 8th (9:06.13)
- D Final: placed 2nd (8:25.56)
- Heat 3: placed 1st (8:45.74)
- Quarter-final 2: placed 4th (8:28.05)
- Semi-final 2: placed 5th (8:28.23)
- B Final: placed 1st (8:22.82)
WLGC
school
Wellington
we
Eve Devonshire (stroke), Amelia Cook, Nico Daly, Isabella Revell, Molly Stevenson, Mckenzie Kemp, Olive Cato, Ruby Brett + Stella Sherborne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 1: placed 3rd (7:21.09)
- Repechage 2: placed 4th (8:25.34)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Heat 2: placed 6th (7:58.48)
- Repechage 2: placed 4th (8:32.26)
- B Final: placed 7th (7:48.33)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: William Fahey & Maya Williams
- Heat 2: placed 2nd (7:37.76)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:26.91)
- A Final: placed 7th (7:31.12)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 2: placed 2nd (7:40.62)
- Quarter-final 4: placed 3rd (7:50.31)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:36.11)
- A Final: placed 8th (7:59.32)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 5: placed 4th (8:01.49)
- Quarter-final 2: placed 6th (8:07.98)
- C Final: placed 2nd (7:55.07)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 2: placed 4th (8:05.91)
- Quarter-final 1: placed 6th (8:03.18)
- C Final: placed 6th (8:09.64)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maya Williams & William Fahey
- Heat 3: placed 2nd (7:36.23)
- Repechage 2: placed 3rd (7:45.25)
- Semi-final 1: placed 6th (7:31.33)
- B Final: placed 2nd (7:37.64)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Nikki Cryer
- Heat 2: placed 3rd (7:34.89)
- Repechage 3: placed 4th (8:01.29)
- Semi-final 1: placed 6th (7:38.38)
- B Final: placed 3rd (7:30.71)
- Heat 3: placed 2nd (7:51.25)
- Quarter-final 1: placed 4th (7:56.84)
- Semi-final 2: placed 6th (7:46.87)
- B Final: placed 2nd (7:53.17)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 3: placed 6th (9:28.79)
- Repechage 1: placed 7th (9:22.35)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 3: placed 5th (9:28.05)
- Repechage 2: placed 4th (8:53.48)
- Semi-final 2: placed 5th (7:58.30)
- B Final: placed 1st (7:58.15)
WLGC
school
Wellington
we
Coached by: Maurice Maxwell & Brooke Cederwall
- Heat 2: placed 6th (9:31.76)
- Repechage 3: placed 6th (9:33.15)