DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 1: placed 1st (7:35.84)
- Semi-final 1: placed 1st (7:35.25)
- A Final: placed 1st (7:25.30)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 1: placed 5th (8:02.90)
- Repechage 2: placed 7th (9:07.43)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 3: placed 2nd (7:48.47)
- Semi-final 2: placed 6th (7:28.17)
- B Final: placed 4th (7:29.08)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 3: placed 4th (8:58.49)
- Quarter-final 1: placed 8th (9:32.12)
- D Final: result (SCR)
- Heat 2: placed 1st (7:05.47)
- Quarter-final 2: placed 1st (6:57.24)
- Semi-final 1: placed 1st (6:59.17)
- A Final: placed 5th (6:58.14)
- Heat 2: placed 5th (7:26.20)
- Repechage 2: placed 1st (8:08.78)
- Quarter-final 2: placed 5th (7:14.26)
- C Final: result (SCR)
DUNS
school
Otago
ot
Sophie Smith (stroke), Malia Banks, Phoebe Wellstead, Brooke Williams, Jazlyn Edmonds, Aime Wright, Deandie de Beer, Billy Grant + Delicia Obrien (cox)
Coached by: Simon Smith
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 5: placed 1st (7:30.83)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:24.57)
- A Final: placed 2nd (7:20.31)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
- Heat 2: placed 6th (8:04.97)
- Repechage 1: placed 6th (8:56.05)
- Heat 4: placed 1st (8:00.08)
- Semi-final 2: placed 1st (7:50.24)
- A Final: placed 2nd (7:49.42)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
- Heat 1: placed 1st (7:44.86)
- Quarter-final 1: placed 2nd (7:52.13)
- Semi-final 2: placed 6th (7:48.86)
- B Final: placed 5th (8:03.58)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 1: placed 8th (8:04.58)
- Heat 5: placed 2nd (7:51.87)
- Quarter-final 3: placed 2nd (7:45.55)
- Semi-final 1: placed 5th (7:39.62)
- B Final: placed 1st (7:52.67)
DUNS
school
Otago
ot
Coached by: Simon Smith
- Heat 4: placed 2nd (7:15.91)
- Repechage 3: placed 1st (7:11.11)
- Semi-final 2: placed 4th (6:33.39)
- A Final: placed 6th (6:41.59)
- Heat 5: placed 1st (8:38.40)
- Quarter-final 1: placed 1st (7:46.46)
- Semi-final 1: placed 1st (7:39.62)
- A Final: placed 1st (7:55.79)