EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Gary Robertson
|
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rachel Williams
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey
|
||||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
||||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
||||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
||||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ashleigh McGirr
|
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
||||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
||||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Gary Robertson
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ashleigh McGirr
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rachel Williams
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
Repechage 1 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey & Martin Simoncelli
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By De Ley & Huia Ackerman
|
|||
RAHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Repechage 2 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rachel Williams
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Matt Lilley
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
Repechage 3 Progression: 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated |
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ashleigh McGirr
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
AVSG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas
|
|||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Scott Griffin
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Anabel Nicholson-Sell (stroke), Sabia Harrington, Maddison Davies, Chloe Haglund + Emily Brown (cox)
Coached by: Doug Bull
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Natalie Bocock
|
Heat 1 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
WKDS
school
Waikato
wk
|
Coached by: Gary Robertson
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Rachel Williams
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Natalie Bocock
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey & Martin Simoncelli
|
|||
SHGH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
|
|||
AVSG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Megan Laas
|
|||
Heat 2 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
DIOC
school
Auckland
au
|
Coached by: Ashleigh McGirr
|
|||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|||
TRGG
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Duncan By De Ley & Huia Ackerman
|
|||
CGHS
school
Canterbury
ca
|
Anabel Nicholson-Sell (stroke), Sabia Harrington, Maddison Davies, Chloe Haglund + Emily Brown (cox)
Coached by: Doug Bull
|
|||
RAHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Heat 3 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
EGGS
school
Auckland
au
|
Coached by: Paul Westbury
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: James Harvey
|
|||
WLGC
school
Wellington
we
|
Coached by: Alan Greer
|
|||
RRGS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Mark Cotham & Fiona Paterson
|
|||
QMAR
school
Wellington
we
|
Coached by: Roy Pickard
|
|||
STMG
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Hennie Tutton
|
|||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
Heat 4 Progression: 1->Semi-Final; Rest->Repechage |
||||
COLU
school
Otago
ot
|
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
CRAI
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|||
NCOG
school
Nelson
ne
|
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
ONEW
school
Auckland
au
|
Coached by: Brett Henry
|
|||
MARN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Matt Lilley
|
|||
MTMA
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Scott Griffin
|