WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 2: placed 4th (7:53.08)
- Repechage 2: placed 4th (7:58.01)
- Semi-final 2: result (SCR)
- Heat 2: placed 3rd (7:48.70)
- Repechage 2: placed 1st (7:51.33)
- Semi-final 2: placed 4th (8:10.08)
- A Final: placed 5th (8:17.87)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 5: placed 1st (7:00.57)
- Semi-final 2: placed 4th (7:15.15)
- A Final: result (SCR)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Benjamin Sherratt (stroke), Samuel Manson, Jack Norman, Blake Hogan, Hamish Bielby, Leo Hanna, Jack Pringle, Benjamin Ractliffe + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 2: placed 3rd (6:27.59)
- Repechage 1: placed 5th (6:29.84)
- A Final: placed 6th (6:38.97)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 5: placed 4th (7:44.14)
- Quarter-final 2: placed 5th (8:15.14)
- C Final: result (SCR)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 4: placed 2nd (7:41.15)
- Quarter-final 2: placed 2nd (8:07.73)
- Semi-final 1: placed 6th (7:58.22)
- B Final: placed 7th (8:17.97)
- Heat 2: placed 3rd (8:29.59)
- Repechage 1: placed 4th (8:27.44)
- B Final: result (SCR)
- Heat 2: placed 7th (7:51.62)
- Repechage 2: placed 7th (7:37.49)
- Heat 7: placed 7th (9:38.75)
- Repechage 1: placed 6th (9:31.47)
- F Final: result (SCR)
- Heat 3: placed 2nd (8:18.77)
- Quarter-final 1: placed 2nd (9:23.07)
- Semi-final 2: placed 4th (8:28.43)
- A Final: placed 8th (8:36.62)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 4: placed 3rd (7:49.02)
- Quarter-final 3: placed 4th (8:17.84)
- Semi-final 2: result (SCR)
- Heat 3: placed 1st (7:10.36)
- Quarter-final 3: placed 2nd (7:05.55)
- Semi-final 2: placed 1st (7:11.45)
- A Final: placed 1st (7:04.74)
- Heat 4: placed 2nd (8:25.76)
- Semi-final 1: placed 4th (8:25.00)
- A Final: result (SCR)
- Heat 5: placed 3rd (8:33.64)
- Repechage 2: placed 2nd (8:53.41)
- Semi-final 1: placed 6th (8:44.39)
- B Final: placed 4th (8:47.04)
- Heat 3: placed 2nd (7:49.45)
- Quarter-final 2: placed 3rd (8:09.43)
- Semi-final 2: placed 4th (7:39.98)
- A Final: placed 8th (7:52.58)
- Heat 2: placed 2nd (7:48.39)
- Quarter-final 1: placed 3rd (8:08.36)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:38.79)
- A Final: placed 3rd (7:42.45)
- Heat 4: placed 3rd (8:37.04)
- Repechage 2: placed 2nd (8:31.63)
- Semi-final 2: placed 4th (8:24.96)
- A Final: placed 5th (8:27.56)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Charlotte McKinlay (stroke), Catherine Pearce, Maddie McLean, Madison Gundry, Lydia MacLean, Maggie O'Leary-Noyer, Charlotte Robb, Chloe Lennox + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 4th (7:09.19)
- Repechage 1: placed 1st (7:09.74)
- A Final: placed 5th (7:15.41)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 4th (7:08.97)
- Repechage 2: placed 3rd (7:04.68)
- B Final: placed 2nd (7:07.13)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 3rd (7:55.07)
- Repechage 2: placed 1st (7:54.25)
- Semi-final 1: placed 5th (7:47.65)
- B Final: placed 1st (7:56.73)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 4: placed 2nd
- Repechage 3: placed 1st (7:37.37)
- Semi-final 2: placed 2nd (7:19.14)
- A Final: placed 5th (7:33.54)
- Heat 2: placed 3rd (7:05.12)
- Repechage 2: placed 1st (7:08.49)
- Semi-final 2: placed 1st (6:59.39)
- A Final: placed 2nd (7:00.91)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 4: placed 7th (8:24.82)
- Repechage 3: placed 4th (8:39.40)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 3: result (SCR)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 7th (7:06.89)
- Repechage 3: result (SCR)
- Heat 7: placed 7th (8:20.87)
- Repechage 1: placed 3rd (8:36.04)
- E Final: result (SCR)
- Heat 3: placed 1st (7:49.12)
- Quarter-final 3: placed 1st (8:23.14)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:53.83)
- A Final: placed 3rd (7:42.45)
- Heat 7: result (DNF)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Maddie McLean (stroke), Jamie Harris, Laura Francis, Catherine Pearce, Charlotte Robb, Lydia MacLean, Charlotte McKinlay, Chloe Lennox + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 3rd (8:22.98)
- Repechage 2: placed 4th (7:21.01)
- B Final: placed 1st (7:13.64)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Benjamin Sherratt (stroke), Samuel Manson, Jack Norman, Hamish Bielby, Loftus Stanford, Jonte Wright, Jack Pringle, Benjamin Ractliffe + Hugo Dalgleish (cox)
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Heat 1: placed 6th (7:52.09)
- Repechage 1: placed 4th (6:21.65)
- B Final: placed 3rd (6:28.46)