- Heat 2: placed 1st (7:02.05)
- Semi-final 1: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 3: placed 1st (6:55.21)
- Semi-final 1: placed 1st (7:06.93)
- A Final: placed 1st (6:55.19)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 5: placed 3rd (7:14.15)
- Repechage 2: placed 4th (7:01.78)
- C Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 7th (7:19.56)
- Repechage 1: placed 6th (7:12.75)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 3: placed 2nd (7:01.90)
- Semi-final 2: placed 6th (7:25.54)
- B Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Sam Cook (stroke), Ben Blaikie, Ali Henderson, Keeley Sexton, Max Nasmith, Luke Peters, Caleb Houghton, Brooklyn Elliott + Jakeb Stent (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 1: placed 2nd (6:27.53)
- Repechage 1: placed 2nd (6:20.84)
- A Final: placed 4th (6:28.93)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
- Heat 3: placed 1st (6:46.81)
- Semi-final 2: placed 1st (6:40.87)
- A Final: placed 2nd (6:42.20)
HAMB
school
Waikato
wk
Matthew Humphrey (stroke), Christopher Roberts, Matthew Cranefield, Cameron Mailer + Oliver Duncan (cox)
Coached by: Don Baron & Bruce Holden
- Heat 1: placed 1st (6:49.24)
- Semi-final 1: placed 7th (7:00.44)
- B Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 2: placed 1st (7:17.24)
- Semi-final 1: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 2: placed 4th (7:35.54)
- Repechage 2: placed 1st (7:14.34)
- Semi-final 1: placed 4th (7:19.80)
- A Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 3: placed 5th (7:33.26)
- Repechage 2: placed 4th (7:24.99)
- Semi-final 2: placed 8th (7:35.01)
- B Final: placed 1st (7:20.24)
HAMB
school
Waikato
wk
Jack McCarthy (stroke), Tait Wilson, Jona Ohlhoff, Edward Smith, Ayden Ellis, Noah Irvine, Taine Mason, Lachlan Mallett + Levi Craven (cox)
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
HAMB
school
Waikato
wk
Sam Nelson (stroke), Morgan Gardiner, Blair Ellis, Alex Khatoev, Matthew Lander, Max Southcombe, Sam Cairns, Khan Caddy + Jakeb Stent (cox)
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
HAMB
school
Waikato
wk
Matthew Cranefield (stroke), Cameron Mailer, Jamie Lander, Christopher Roberts + Oliver Duncan (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 3: placed 3rd (7:04.30)
- Repechage 2: placed 1st (7:03.13)
- A Final: placed 6th (7:09.04)
- Heat 2: placed 1st (7:06.81)
- Quarter-final 2: placed 1st (7:10.63)
- Semi-final 2: result (SCR)
- Heat 5: result (SCR)
- Heat 2: placed 3rd (7:48.87)
- Quarter-final 3: placed 3rd (8:05.61)
- Semi-final 1: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 2: placed 1st (7:01.24)
- Semi-final 1: placed 1st (6:59.26)
- A Final: placed 2nd (7:06.51)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 2: placed 3rd (7:16.81)
- Repechage 3: placed 2nd (7:15.56)
- Semi-final 1: placed 4th (7:05.34)
- A Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 3: placed 2nd (7:19.54)
- Repechage 2: placed 2nd (7:11.66)
- Semi-final 2: placed 5th (7:10.44)
- B Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 2: placed 5th (7:09.56)
- Repechage 2: placed 4th (7:09.26)
- B Final: placed 3rd (7:14.25)
HAMB
school
Waikato
wk
Joshua Gordon (stroke), Jack Read, Jesse Renner, Noah Kerbers, Casey Calver, Demetrius Crown-Harris, Hunter Moon, Beckham Raffan + Sam McArthur (cox)
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
HAMB
school
Waikato
wk
Tomas McCaffrey (stroke), Blake Worthington, Joshua Coleman, Zac Paterson, Nathaniel Richards, Noah Irvine, Taine Mason, Ethan Hight + Michael Moloney (cox)
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 5th (6:46.88)
- Repechage 1: placed 4th (6:49.19)
- B Final: placed 5th (6:42.48)
- Heat 4: placed 1st (6:54.15)
- Semi-final 2: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 1: placed 1st (7:05.82)
- Semi-final 1: placed 1st (7:12.38)
- A Final: placed 2nd (7:11.95)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Heat 4: placed 1st (7:17.02)
- Semi-final 2: placed 4th (7:22.01)
- A Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Sebastian Langdon (stroke), Emersyn Coxhead, Angus Barkley, Jobe-Ray Fitzgerald + Fletcher Cotter (cox)
Coached by: Robin Clarke & Scott Wilson
- Heat 2: placed 3rd (7:22.13)
- Repechage 3: placed 3rd (7:36.95)
- Semi-final 2: placed 8th (7:35.10)
- B Final: result (SCR)
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
HAMB
school
Waikato
wk
Coached by: Bruce Jones & Scott Wilson
- Heat 1: placed 3rd (7:23.44)
- Repechage 1: placed 2nd (7:33.46)
- B Final: placed 3rd (7:30.29)
HAMB
school
Waikato
wk
Sam Nelson (stroke), Blair Ellis, Alex Khatoev, Morgan Gardiner, Max Southcombe, Sebastian Langdon, Matthew Lander, Khan Caddy + Kieran Joyce (cox)
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
HAMB
school
Waikato
wk
William Thompson (stroke), Luke Taylor, Campbell Crouch, Elliot Jenkins, Flynn Watson, Ryan Campbell, Matthew Humphrey, Max Wilson + Mitchell Kay (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
HAMB
school
Waikato
wk
Brooklyn Elliott (stroke), Ali Henderson, Ben Blaikie, Matthew Cranefield, Christopher Roberts, Heath Shepherd, Cameron Mailer, Sam Cook + Jakeb Stent (cox)
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
- Heat 1: placed 3rd (7:17.46)
- Repechage 2: placed 2nd (6:23.89)
- A Final: placed 7th (6:27.46)