STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 2: placed 3rd (7:50.02)
- Repechage 3: placed 4th (7:48.36)
- Semi-final 1: placed 5th (8:03.52)
- B Final: placed 2nd (7:58.83)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 6: placed 6th (8:21.04)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 5: placed 7th (8:59.39)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 1: placed 4th (8:38.62)
- Repechage 3: placed 2nd (7:40.63)
- Semi-final 1: placed 8th (8:05.89)
- B Final: placed 5th (7:42.73)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 3: placed 5th (9:08.30)
- Repechage 2: placed 6th (8:38.92)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 2: placed 6th (10:24.83)
- Repechage 3: placed 6th (9:48.77)
- Heat 5: placed 3rd (8:59.00)
- Quarter-final 4: placed 2nd (8:46.31)
- Semi-final 1: placed 4th (8:33.30)
- A Final: placed 7th (8:15.00)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 5: placed 7th (9:47.67)
- Heat 5: placed 5th (8:39.61)
- Repechage 1: placed 1st (8:15.02)
- Quarter-final 1: placed 3rd (9:34.21)
- Semi-final 1: placed 4th (8:42.87)
- A Final: placed 6th (7:57.69)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 2: placed 7th (8:34.58)
- Repechage 1: placed 8th (8:57.80)
STMW
school
Wellington
we
Amelia Burley (stroke), Bryleigh Bentley, Millie Harland, Julia English, Jessamy King, Niamh Murfitt, Chevarn Parata, Tara Campbell + Eleanor Paxie (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 2: placed 6th (8:26.61)
- Repechage 1: placed 8th (8:38.16)
- Heat 7: placed 1st (7:47.23)
- Quarter-final 3: placed 2nd (8:48.47)
- Semi-final 2: placed 4th (8:00.53)
- A Final: placed 7th (8:19.54)
STMW
school
Wellington
we
Coached by: Kim O'Neill & Hooper Kelly-Smith
- Heat 3: placed 6th (8:19.42)
- Repechage 1: placed 6th (8:35.92)
- Heat 2: placed 7th (8:25.74)
- Repechage 2: placed 3rd (8:43.01)
- E Final: placed 1st (9:47.93)