- Heat 3: placed 2nd (8:11.90)
- Repechage 2: placed 4th (7:51.94)
- Semi-final 2: placed 8th (8:11.96)
- B Final: placed 4th (8:15.44)
- Heat 4: placed 5th (8:32.50)
- Repechage 3: placed 5th (7:58.31)
- Heat 2: placed 1st (8:10.57)
- Quarter-final 2: placed 5th (8:03.62)
- C Final: placed 1st (8:02.20)
- Heat 4: placed 6th (9:45.89)
- Repechage 1: placed 2nd (8:59.16)
- Quarter-final 3: placed 8th (9:16.12)
- D Final: placed 2nd (9:17.10)
WTLG
school
Auckland
au
Grace Schaaf (stroke), Sophia Barrell, Florence Layburn, Maren Howarth, Taylor Morrison, Amber Ellington, Isla Beazley, Ashley Hanrahan + Janae Squire (cox)
- Heat 2: placed 6th (8:05.83)
- Repechage 1: placed 3rd (7:21.06)
- B Final: placed 1st (7:36.61)
WTLG
school
Auckland
au
Mica Erdmann (stroke), Mia Cunningham South, Amy Hunter, Latiesha Nathan + Francesca MacGregor (cox)
- Heat 1: placed 6th (7:58.83)
- Repechage 2: placed 6th (7:46.80)
WTLG
school
Auckland
au
Sophie Egnot-Johnson (stroke), Kaylin Wren, Jade Goodson, Mia Bradford, Morgan Blind, Andrea Fick, Hannah Retimana, Evie Howard + Charlotte Siermans (cox)
- Heat 2: placed 4th (7:25.54)
- Repechage 2: placed 4th (7:25.39)
- B Final: placed 2nd (7:33.16)
WTLG
school
Auckland
au
WTLG
school
Auckland
au
Taylor Catchpole (stroke), Maisie Meiklejohn, Maria Markovich, Lilly Simpson + Francesca MacGregor (cox)
- Heat 2: placed 4th (8:06.66)
- Repechage 2: placed 4th (7:58.14)
- B Final: placed 4th (7:57.56)
- Heat 1: placed 3rd (8:00.18)
- Repechage 1: placed 1st (7:39.21)
- Semi-final 1: placed 4th (7:58.40)
- A Final: placed 7th (7:50.97)
WTLG
school
Auckland
au
Hannah Norris (stroke), Tayla Henry, Georgia Gray, Charlotte Partridge, Mia Cunningham South, Latiesha Nathan, Amy Hunter, Holly Gray + Erin Nugent (cox)
- Heat 2: placed 5th (7:35.58)
- Repechage 1: placed 4th (7:24.50)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 4th (8:19.33)
- Repechage 1: placed 2nd (8:11.97)
- Semi-final 2: placed 2nd (8:18.81)
- A Final: placed 4th (8:04.96)
- Heat 3: placed 6th (8:14.28)
- Repechage 1: placed 5th (7:59.44)
- B Final: placed 2nd (7:50.50)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 2nd (7:39.34)
- Repechage 1: placed 3rd (7:38.29)
- Semi-final 1: placed 6th (7:52.31)
- B Final: placed 3rd (7:35.88)
- Heat 4: placed 3rd (8:12.18)
- Repechage 2: placed 4th (7:58.27)
- Semi-final 2: placed 6th (8:24.02)
- B Final: placed 2nd (7:54.94)
- Heat 4: placed 4th (8:19.20)
- Repechage 1: placed 4th (8:16.99)
- Semi-final 2: placed 7th (8:56.63)
- B Final: placed 8th (8:24.41)
WTLG
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 5th (7:15.92)
- Repechage 2: placed 6th (7:16.93)