CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
||||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Bill Campbell
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Kobi Abrahamson (stroke), Lucas Clarke, Ruben Houghton, Matthew Handford + Thomas Karaitiana-Hay (cox)
Coached by: Bruce Holden
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Andy Hadcroft & Chris Foot
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
||||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
||||
STBD
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Peter O'Connor & Eddy Sullivan
|
||||
STPA
school
Auckland
au
|
|
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, Henry Horwood Verstappen, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Kerry Wilkins
|
Repechage 1 Progression: 1,2,3->A Final |
||||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Andy Hadcroft & Chris Foot
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Peter O'Connor & Eddy Sullivan
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|
|||
Repechage 2 Progression: 1,2,3->A Final |
||||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, Henry Horwood Verstappen, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Kerry Wilkins
|
Heat 1 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
MLBB
school
Marlborough
ma
|
Coached by: Bill Campbell
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Ross Lindstrom & Charlotte Kenny
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
Coached by: Andy Hadcroft & Chris Foot
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Peter O'Connor & Eddy Sullivan
|
|||
MACL
school
Auckland
au
|
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
||||
Heat 2 Progression: 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Kobi Abrahamson (stroke), Lucas Clarke, Ruben Houghton, Matthew Handford + Thomas Karaitiana-Hay (cox)
Coached by: Bruce Holden
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
CHCO
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Malcolm McIntyre & Henry Smith
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Mike Stanley & Jordan Stanley
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Matthew Johnson (stroke), Ben Strowger-Turnock, Henry Horwood Verstappen, Thomas Bramley + James Dunne (cox)
Coached by: Maurice Maxwell & Kerry Wilkins
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: TGAC
|