- Heat 4: placed 2nd (7:19.80)
- Repechage 3: placed 1st (7:11.60)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:21.59)
- A Final: placed 3rd (7:16.67)
AGSB
school
Auckland
au
Josh Hamilton (stroke), Timothy Hughes, Finn Humberstone Hurley, Harry Numans, Max MacCormick, Findlay Carter, Xavier Coulter, Thomas Overy + Henry Briggs (cox)
- Heat 2: placed 4th (6:31.30)
- Repechage 1: placed 7th (6:22.57)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 4th (6:48.42)
- Repechage 2: placed 4th (6:50.09)
- B Final: placed 1st (6:46.75)
- Heat 1: placed 6th (7:41.54)
- Repechage 2: placed 7th (7:35.69)
AGSB
school
Auckland
au
Alexander Goldstein (stroke), Fergus Matla, Hugo Pryor, Jack Ready, Josh Abobo, Sam Sutcliffe, Hasthika Abeyratne, Flynn McLatchie + Angus Chisholm (cox)
- Heat 2: placed 4th (6:57.01)
- Repechage 1: placed 6th (6:53.68)
- A Final: placed 7th (7:03.54)
Event 23
B U15 8+
Sponsored by: High Country Auto / Armstrong Realty
AGSB
school
Auckland
au
Benjamin Scott (stroke), Jason Heath, Lukas Hakansson, Theo Lotu-I'iga, Bruce Xie, Ben Walden, Austin Carter, Hugh Marshall + Henry Briggs (cox)
- Heat 1: placed 5th (6:43.65)
- Repechage 1: placed 1st (6:29.27)
- A Final: placed 4th (6:34.58)
- Heat 2: placed 3rd (6:56.02)
- Repechage 1: placed 2nd (6:44.17)
- A Final: placed 5th (6:50.98)
AGSB
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 4th (7:30.77)
- Repechage 2: placed 6th (7:28.80)
AGSB
school
Auckland
au
Josh Hamilton (stroke), Oliver Burkhardt, Lawrence Yu, Harry Numans, Jack Ready, Findlay Carter, Jonty Matla, Alexander Goldstein + Jonty du Toit (cox)
- Heat 2: placed 3rd (6:27.43)
- Repechage 1: placed 4th (6:22.35)
- Heat 3: placed 1st (7:05.05)
- Semi-final 1: placed 4th (7:11.65)
- A Final: placed 5th (6:59.60)
- Heat 4: placed 2nd (7:15.82)
- Repechage 3: placed 1st (7:18.12)
- Semi-final 2: placed 1st (7:18.60)
- A Final: placed 4th (7:14.43)
- Heat 1: placed 5th (7:38.66)
- Repechage 1: placed 3rd (7:33.38)
- Semi-final 1: placed 8th (7:56.13)
- B Final: placed 7th (7:40.07)
- Heat 4: placed 2nd (7:16.54)
- Repechage 3: placed 1st (7:10.74)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:44.26)
- A Final: placed 3rd (7:02.40)
- Heat 3: placed 6th (7:56.15)
- Repechage 1: placed 7th (7:47.99)
AGSB
school
Auckland
au
Timothy Hughes (stroke), Lawrence Yu, Adam Clark, Finn Humberstone Hurley, Findlay Carter, Max MacCormick, Thomas Overy, Xavier Coulter + Henry Briggs (cox)
- Heat 2: placed 6th (6:29.61)
- Repechage 1: placed 5th (6:31.57)
- B Final: placed 7th (6:33.06)