- Heat 3: placed 6th (8:25.76)
- Repechage 2: placed 4th (7:52.48)
- C Final: placed 5th (8:09.68)
MACL
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 4th (7:45.26)
- Repechage 1: placed 1st (7:21.53)
- Semi-final 1: placed 4th (7:35.51)
- A Final: placed 4th (7:38.01)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: John Lawrence & Rory Accorsi
- Heat 1: placed 5th (7:13.02)
- Repechage 2: placed 3rd (7:00.03)
- A Final: placed 8th (7:14.52)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
- Heat 1: placed 3rd (8:16.38)
- Repechage 2: placed 3rd (8:00.94)
- Semi-final 1: placed 4th (8:24.13)
- A Final: placed 8th (8:20.42)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Heat 2: placed 1st (6:55.52)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:07.01)
- A Final: placed 5th (7:06.39)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & John Lawrence
- Heat 4: placed 3rd (7:16.10)
- Repechage 2: placed 2nd (7:07.85)
- Semi-final 2: placed 7th (7:21.82)
- B Final: placed 4th (7:21.24)
- Heat 6: placed 5th (7:30.07)
- Repechage 2: placed 1st (7:17.02)
- Quarter-final 2: placed 6th (7:21.31)
- C Final: placed 5th (7:26.78)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Heat 1: placed 7th (7:16.28)
- Repechage 2: placed 4th (6:50.50)
- A Final: placed 8th (7:07.31)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
- Heat 4: placed 2nd (7:56.77)
- Semi-final 1: placed 5th (8:04.40)
- B Final: placed 3rd (8:03.44)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Heat 1: placed 7th (7:41.48)
- Repechage 2: placed 6th (7:41.19)
MACL
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 7th (9:03.61)
MACL
school
Auckland
au
- Heat 2: placed 8th (7:46.53)
MACL
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 5th (7:35.70)
- Repechage 1: placed 5th (7:27.93)
MACL
school
Auckland
au
Waldo Singleton (stroke), Will Ibbotson, Jack MacDonald, Harry Newbury-Lee, Heath Shepherd, Daniel Pickles, Leetham Beatt, Patrick Boyle + Camille Dignadice (cox)
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Heat 2: placed 2nd (6:20.48)
- Repechage 2: placed 1st (6:15.25)
- A Final: placed 5th (6:23.72)
MACL
school
Auckland
au
Zara Ely (stroke), Zoe Marais, Georgia Anderson, Ffion Lewis, Karis Musson, Piper Hewitt, Madison Lewis, Manon Wolfgramm-Jones + Ryan Welsh (cox)
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
- Heat 3: placed 5th (7:46.47)
- Repechage 2: placed 6th (7:52.33)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Heat 1: placed 2nd (7:11.30)
- Repechage 1: placed 1st (7:12.47)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:15.54)
- A Final: placed 3rd (7:12.73)
MACL
school
Auckland
au
Coached by: Bradyn Watson & Tom Moore
- Heat 4: placed 6th (8:55.40)
- Repechage 2: placed 7th (9:01.42)
- Heat 4: placed 2nd (8:03.79)
- Quarter-final 1: placed 3rd (7:58.34)
- Semi-final 1: placed 4th (8:08.99)
- A Final: placed 7th (8:02.14)
- Heat 7: placed 4th (8:38.21)
- Repechage 4: placed 5th (8:32.52)
- F Final: placed 6th (8:42.41)