WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 1: placed 4th (8:15.82)
- Repechage 3: placed 3rd (7:46.93)
- Semi-final 2: placed 7th (8:05.92)
- B Final: placed 5th (8:16.22)
- Heat 2: placed 4th (7:33.82)
- Repechage 2: placed 4th (7:25.08)
- Semi-final 2: placed 6th (7:33.60)
- B Final: placed 6th (7:45.10)
- Heat 4: placed 5th (8:17.01)
- Repechage 3: placed 5th (8:00.97)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 1: placed 2nd (7:37.32)
- Repechage 1: placed 2nd (7:24.40)
- Semi-final 2: placed 4th (7:40.51)
- A Final: placed 7th (7:45.26)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Loftus Stanford (stroke), Angus Taylor, Joseph Hazelhurst, Matthew Lu, Tyler Guinea, Luke Gemmell, Bradley Sanson, Liam O'Leary + Jack Monckton (cox)
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 1: placed 2nd (6:19.61)
- Repechage 1: placed 4th (6:12.46)
- A Final: placed 5th (6:21.48)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 3: placed 5th (7:54.81)
- Repechage 2: placed 5th (7:42.74)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 3: placed 6th (7:14.70)
- Repechage 1: placed 6th (7:01.33)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Laura Francis (stroke), Maggie O'Leary-Noyer, Maddie McLean, Bethany Torr, Catherine Pearce, Jamie Harris, He Mari Simon, Ella Goddard + Anna Gower-James (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Jonny Matthews (stroke), Luke Gemmell, Tyler Guinea, Jack McLeod, Toby Lennox, Finn Cleary, Camden Abernethy, Harry Davis + Elin Cao (cox)
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 1: placed 2nd (6:27.46)
- Repechage 1: placed 1st (6:26.87)
- A Final: placed 2nd (6:25.29)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 5: placed 6th (9:19.30)
- Repechage 1: placed 6th (8:59.60)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 2: placed 5th (8:12.57)
- Repechage 3: placed 1st (7:47.69)
- Semi-final 2: placed 7th (8:07.70)
- B Final: placed 7th (8:13.87)
- Heat 6: placed 7th (9:47.24)
- Heat 7: placed 7th (8:31.05)
- Heat 5: placed 7th (8:32.80)
- Heat 4: placed 4th (8:32.02)
- Quarter-final 1: placed 5th (8:21.53)
- C Final: result (SCR)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Maddie McLean (stroke), Laura Francis, Liberty Bracegirdle, Catherine Pearce, Jamie Harris, Bethany Torr, Shannon Park, Ella Goddard + Anna Gower-James (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 2: placed 2nd (7:19.77)
- Repechage 2: placed 3rd (7:20.00)
- A Final: placed 6th (7:14.88)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 2: placed 3rd (7:01.12)
- Repechage 1: placed 1st (6:53.61)
- A Final: placed 4th (6:45.55)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 3: placed 3rd (8:19.30)
- Repechage 1: placed 4th (8:24.16)
- Semi-final 2: placed 5th (8:23.93)
- B Final: placed 7th (8:24.75)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
- Heat 1: placed 8th (7:29.94)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 2: placed 4th (7:57.48)
- Repechage 2: placed 2nd (7:47.97)
- Semi-final 2: placed 3rd (7:56.43)
- A Final: placed 7th (7:50.58)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 4: placed 5th (7:59.47)
- Repechage 3: placed 5th (7:56.03)
- Heat 3: placed 3rd (7:09.04)
- Repechage 3: placed 2nd (7:11.51)
- Semi-final 1: placed 8th (7:36.83)
- B Final: placed 8th (7:13.04)
- Heat 4: placed 7th (8:39.91)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 3: placed 1st (7:01.75)
- Semi-final 2: placed 1st (7:23.73)
- A Final: placed 1st (6:50.88)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 1: placed 2nd (7:14.68)
- Repechage 1: placed 1st (7:12.89)
- Semi-final 1: placed 4th (7:39.41)
- A Final: placed 8th (7:10.37)
- Heat 6: placed 3rd (8:23.87)
- Quarter-final 1: placed 8th (8:29.73)
- D Final: placed 4th (9:32.83)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Sarah Byam (stroke), Alice Gray, Sophie Back, Liberty Bracegirdle, Olivia Moller, Katelin Bartlett, Margot Lelievre, Shannon Park + Anna Gower-James (cox)
Coached by: Kirsty Back & David Lindstrom
- Heat 3: placed 5th (7:16.64)
- Repechage 2: placed 5th (7:13.49)
- B Final: placed 7th (7:23.56)
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
Loftus Stanford (stroke), Angus Taylor, Joseph Hazelhurst, Thomas Sutherland, Alexander Craig, Luke Gemmell, Bradley Sanson, Liam O'Leary + Zeal Hanna (cox)
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Heat 3: placed 3rd (6:16.69)
- Repechage 2: placed 1st (6:11.18)
- A Final: placed 7th (6:11.59)