Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard
|
|||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Marty Obrien & Hamish Ramsay
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Joseph Findlay & Mark Day
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Smith
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Kirsten Stallard
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon & Mark Inder
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
Heat 1 Progression: 1-2->Semi; Rest->Repechage |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Tom Stannard
|
|||
SHAK
school
Auckland
au
|
|
|||
STPA
school
Auckland
au
|
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
SCOT
school
Wellington
we
|
Coached by: Garry Maude
|
|||
ASHB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
Heat 2 Progression: 1-2->Semi; Rest->Repechage |
||||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
WNHS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Coached by: A Luff & S Hill
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
||||
APAR
school
Southland
so
|
Coached by: John Wilson & Ian Woodward
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
Heat 3 Progression: 1-2->Semi; Rest->Repechage |
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Jack Stevens
|
|||
OTUM
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon & Mark Inder
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Don Baron
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton & Selwyn Cleland
|
|||
SPTW
school
Wellington
we
|
Rhodes Featherston (stroke), Thomas Simpson, Conor Geoghegan, Rory Bourke + Dara Jagose-Dickens (cox)
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
|
|||
Heat 4 Progression: 1-2->Semi; Rest->Repechage |
||||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Joseph Findlay & Mark Day
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Peter Britton
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
OBHS
school
Otago
ot
|
||||
WNCS
school
Wanganui/Manawatu
wa
|
Hamish Maxwell (stroke), Klaas van der Oord, Thomas Sutherland, Finley Harrison + Cameron Edge (cox)
Coached by: Roger Batley & Grant Scott
|
|||
TIMB
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Heat 5 Progression: 1-2->Semi; Rest->Repechage |
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: James Smith
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Marty Obrien & Hamish Ramsay
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Kirsten Stallard
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Joseph Findlay & Mark Day
|
|||
CROM
school
Otago
ot
|
|