STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
||||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Jack Dzenis
|
||||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
||||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
||||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dan Kelly & Brian Stephenson
|
||||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Mike Westerna & Annabel Ritchie
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
||||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sam Waghorn
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|||||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin Ohalloran
|
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
|||||
MACL
school
Auckland
au
|
|
||||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil & Richard Webster
|
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
||||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
||||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
||||
OBHS
school
Otago
ot
|
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
||||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
Semi-final 1 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Mike Westerna & Annabel Ritchie
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
Semi-final 2 Progression: 1-4->A Final; Rest->B Final |
||||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dan Kelly & Brian Stephenson
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Jack Dzenis
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sam Waghorn
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin Ohalloran
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil & Richard Webster
|
Repechage 1 Progression: 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final |
||||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin Ohalloran
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley & Jane Stanley
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
AOTE
school
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard & Scott McGill
|
|||
Repechage 2 Progression: 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final |
||||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
OBHS
school
Otago
ot
|
|
|||
AQUI
school
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
Repechage 3 Progression: 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final |
||||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|||
SLDB
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton & Peter Sinclair
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
Heat 1 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
WAKA
school
Southland
so
|
Coached by: Mike Westerna & Annabel Ritchie
|
|||
STAN
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Jack Dzenis
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
STKT
school
Auckland
au
|
Coached by: Geoff Perry
|
|||
TAKA
school
Auckland
au
|
||||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Hannah Starnes & Michael Herder
|
|||
Heat 2 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
HAUR
school
Waikato
wk
|
Coached by: Luke O'neil & Richard Webster
|
|||
AGSB
school
Auckland
au
|
|
|||
CAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Selwyn Cleland
|
|||
STCC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
WTLB
school
Auckland
au
|
Coached by: Jordan Stanley & Jane Stanley
|
|||
WENT
school
Auckland
au
|
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|||
ONSL
school
Wellington
we
|
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Heat 3 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
WHAK
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Graham Watt & Karen Parcell
|
|||
CBHS
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Sam Waghorn
|
|||
HAMB
school
Waikato
wk
|
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
|||
OBHS
school
Otago
ot
|
|
|||
STBD
school
Canterbury
ca
|
|
|||
STPC
school
Waikato
wk
|
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|||
BTHC
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Roselle Magon
|
|||
Heat 4 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
RONC
school
Canterbury
ca
|
Coached by: Dan Kelly & Brian Stephenson
|
|||
PUKE
school
Auckland
au
|
Coached by: Graham Smith
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin Ohalloran
|
|||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
AQUI
school
Bay of Plenty
bp
|
|
|||
JHAR
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton
|
|||
TRGB
school
Bay of Plenty
bp
|
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
|
|||
Heat 5 Progression: 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps |
||||
SPLH
school
Waikato
wk
|
||||
MACL
school
Auckland
au
|
|
|||
GLDW
school
Auckland
au
|
Coached by: Greg Reid
|
|||
KGCA
school
Auckland
au
|
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
|||
SLDB
school
Southland
so
|
Coached by: Ian Hamilton & Peter Sinclair
|
|||
AOTE
school
Wellington
we
|
Coached by: Richard Sheppard & Scott McGill
|
|||
WLCO
school
Wellington
we
|
Coached by: Hannah Starnes & Michael Herder
|