- Heat 2: placed 6th (9:34.48)
- Repechage 1: placed 7th (9:04.54)
- Heat 1: placed 6th (9:52.91)
- Repechage 3: result (NRR)
- Heat 5: placed 4th (8:42.34)
- Repechage 1: placed 2nd (7:57.29)
- Semi-final 2: placed 6th (7:37.77)
- B Final: placed 8th (7:40.06)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Heat 3: placed 1st (8:39.31)
- Quarter-final 3: placed 5th (7:43.86)
- C Final: placed 2nd (7:53.08)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 5: placed 5th (9:16.38)
- Repechage 1: placed 2nd (8:31.44)
- Quarter-final 3: placed 7th (8:01.13)
- D Final: placed 3rd (8:09.27)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Neil Pollock
- Heat 1: placed 5th (9:37.82)
- Repechage 1: placed 4th (8:40.14)
- Quarter-final 3: placed 8th (8:24.26)
- D Final: placed 7th (8:24.79)
- Heat 5: placed 3rd (8:47.84)
- Repechage 2: placed 1st (8:19.43)
- Semi-final 2: placed 8th (7:57.91)
- B Final: placed 5th (7:51.11)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Graham Smith
- Heat 4: placed 2nd (7:29.30)
- Semi-final 1: placed 3rd (6:44.99)
- A Final: placed 4th (6:44.40)
- Heat 3: placed 2nd (8:37.44)
- Quarter-final 4: placed 5th (7:29.14)
- C Final: placed 2nd (7:28.05)
- Heat 6: placed 6th (9:35.50)
- Repechage 1: placed 7th (8:31.50)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 2: placed 3rd (8:27.04)
- Repechage 3: placed 2nd (8:06.05)
- Semi-final 1: placed 7th (7:37.42)
- B Final: placed 1st (7:38.22)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 4: placed 2nd (9:00.99)
- Quarter-final 2: placed 3rd (7:25.95)
- Semi-final 2: placed 4th (7:23.32)
- A Final: placed 7th (7:39.32)
- Heat 6: placed 2nd (8:52.69)
- Quarter-final 1: placed 5th (7:10.50)
- C Final: result (NRR)
- Heat 7: placed 4th (9:03.63)
- Quarter-final 4: placed 7th (7:27.71)
- D Final: result (NRR)
- Heat 1: placed 4th (9:44.99)
- Repechage 1: placed 4th (9:15.25)
- E Final: result (DNS)
- Heat 7: placed 4th (10:04.63)
- Repechage 4: placed 2nd (9:32.00)
- Quarter-final 4: result (NRR)
- Heat 3: placed 5th (10:12.70)
- Repechage 1: placed 3rd (9:05.70)
- Quarter-final 1: result (NRR)
- Heat 4: placed 6th (10:27.81)
- Repechage 4: result (NRR)
PUKE
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 3rd (9:31.71)
- Repechage 1: placed 4th (9:03.22)
- Semi-final 2: placed 5th (7:56.97)
- B Final: placed 1st (7:57.22)
PUKE
school
Auckland
au
Samantha Fausett (stroke), Zoe Turton, Larissa O'Gorman, Evie Brake, Natasha Scott, Rebecca Caulton, Georgia Skelton, Hannah Wise + Leone Humber (cox)
Coached by: Neil Pollock
- Heat 2: placed 6th (8:50.28)
- Repechage 1: placed 5th (7:43.54)
- B Final: placed 8th (7:57.00)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Heat 4: placed 4th (8:23.97)
- Repechage 3: placed 2nd (7:15.05)
- Semi-final 1: placed 6th (7:08.20)
- B Final: placed 8th (7:29.13)
- Heat 3: placed 5th (9:21.07)
- Repechage 1: placed 5th (8:23.42)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Ian McKinnon
- Heat 2: placed 3rd (9:03.39)
- Repechage 3: placed 2nd (8:02.92)
- Semi-final 1: placed 6th (7:47.42)
- B Final: placed 2nd (8:06.56)
PUKE
school
Auckland
au
Coached by: Jim Matchett
- Heat 2: placed 5th (8:00.77)
- Repechage 1: placed 4th (7:13.02)
- Semi-final 2: placed 5th (6:55.95)
- B Final: placed 3rd (7:14.22)
- Heat 8: placed 1st (8:29.84)
- Quarter-final 4: placed 4th (7:54.18)
- Semi-final 1: placed 7th (7:58.66)
- B Final: placed 1st (7:56.43)
- Heat 4: placed 4th (9:11.71)
- Repechage 2: placed 3rd (8:24.37)
- E Final: placed 5th (8:28.62)
- Heat 4: placed 4th (8:58.57)
- Quarter-final 2: placed 8th (8:19.97)
- D Final: placed 6th (8:05.42)