- Heat 4: placed 6th (9:40.96)
- Repechage 3: placed 6th (8:41.15)
- Heat 3: placed 7th (9:34.00)
- Repechage 3: placed 7th (8:47.90)
TAKA
school
Auckland
au
Hannah Patterson (stroke), Olivia Koller, Madeleine Teesdale, Epernay Norman + Danielle Peffers (cox)
- Heat 1: placed 4th (8:46.68)
- Quarter-final 3: placed 3rd (7:38.04)
- Semi-final 1: placed 4th (7:47.51)
- A Final: placed 7th (7:50.65)
TAKA
school
Auckland
au
Madeleine Teesdale (stroke), Maya Tewhata Low, Emerald Scofield, Amedee Beaumont + Anna Timpany (cox)
- Heat 6: placed 7th (9:53.86)
- Heat 2: placed 1st (8:37.85)
- Semi-final 1: placed 2nd (7:40.63)
- A Final: placed 6th (7:40.65)
- Heat 1: placed 7th (7:55.35)
- Repechage 1: placed 7th (7:18.23)
- Heat 5: placed 5th (10:57.10)
- Repechage 1: placed 3rd (9:37.53)
- Quarter-final 1: placed 7th (9:03.83)
- D Final: placed 2nd (8:58.48)
- Heat 1: placed 6th (10:51.08)
- Repechage 2: placed 8th (10:09.40)
- Heat 1: placed 7th (8:26.76)
- Repechage 2: placed 6th (7:27.61)
- B Final: placed 5th (7:26.95)
- Heat 1: placed 2nd (9:27.72)
- Repechage 1: placed 1st (8:23.30)
- Semi-final 1: placed 3rd (7:50.94)
- A Final: placed 5th (7:58.75)
- Heat 4: result (NJ)
- Repechage 3: placed 7th (9:33.84)
- Heat 4: placed 4th (8:43.49)
- Repechage 3: placed 6th (7:52.57)
- Heat 3: placed 6th (9:04.74)
- Repechage 2: placed 4th (7:57.78)
- E Final: placed 5th (7:27.58)
- Heat 2: placed 2nd (9:55.16)
- Quarter-final 4: placed 2nd (8:08.50)
- Semi-final 1: result (DNF)
TAKA
school
Auckland
au
James Keene (stroke), Thomas Ferguson, Finn Hunter, Sean Greaney, Jack Cantrell, Finn Bailey, Xavier Harnett, Jack Hanning + Thomas Plummer (cox)
- Heat 1: placed 4th (7:54.21)
- Repechage 3: placed 5th (7:10.37)
- Heat 6: placed 4th (9:49.53)
- Quarter-final 4: placed 8th (8:01.87)
- D Final: placed 5th (8:08.76)
- Heat 4: placed 8th (10:34.70)
- Heat 4: placed 5th (10:33.65)
- Repechage 2: placed 4th (9:10.57)
- C Final: placed 6th (8:42.64)
- Heat 2: placed 4th (9:11.89)
- Quarter-final 4: placed 6th (7:37.39)
- C Final: placed 3rd (7:34.39)
- Heat 1: placed 1st (9:20.62)
- Quarter-final 1: placed 3rd (7:59.25)
- Semi-final 2: placed 6th (8:12.83)
- B Final: placed 1st (8:01.00)
- Heat 4: placed 1st (9:50.94)
- Quarter-final 4: placed 6th (8:29.44)
- C Final: result (NRR)
- Heat 5: placed 7th (12:02.54)
- Repechage 4: result (NRR)
- Heat 5: placed 5th (8:20.42)
- Repechage 3: placed 7th (8:22.63)
- Heat 2: placed 6th (8:20.89)
- Repechage 1: placed 3rd (8:12.83)
- C Final: placed 5th (7:24.25)
- Heat 3: placed 6th (8:44.99)
- Repechage 2: placed 8th (9:20.16)
TAKA
school
Auckland
au
- Heat 4: placed 5th (8:17.30)
- Repechage 3: placed 2nd (8:13.20)
- Semi-final 1: placed 7th (7:26.81)
- B Final: placed 7th (7:29.85)
- Heat 2: placed 6th (8:55.51)
- Repechage 1: placed 6th (8:00.89)
- Heat 5: placed 6th (8:30.10)
- Repechage 1: placed 4th (8:03.80)
- B Final: placed 7th (7:15.97)
TAKA
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 5th (8:37.51)
- Repechage 1: placed 4th (7:32.39)
- B Final: placed 4th (7:38.73)
- Heat 2: placed 4th (8:09.99)
- Repechage 1: placed 4th (7:29.28)
- C Final: placed 5th (7:22.60)
- Heat 4: placed 5th (8:44.57)
- Repechage 2: placed 6th (7:41.34)
TAKA
school
Auckland
au
- Heat 3: placed 7th (7:54.84)
- Repechage 2: placed 7th (7:07.49)
- Heat 8: placed 6th (9:09.52)
- Repechage 2: placed 2nd (8:22.17)
- Quarter-final 1: placed 8th (8:26.14)
- D Final: placed 7th (8:34.54)