DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Nick Bixly
- Heat 2: placed 7th (8:22.10)
- Repechage 2: placed 7th (6:59.16)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Renee Hartshorne
- Heat 3: placed 6th (8:36.93)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Renee Hartshorne
- Heat 2: placed 7th (8:59.04)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Nick Bixley
Event 13
G U15 4+
Sponsored by: MacKenzie Pharmacy Ltd & Twizel Holiday Park
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Renee Hartshorne
- Heat 3: placed 7th (8:54.93)
DIOC
school
Auckland
au
Harriet Taylor (stroke), Brooke Casey, Rosie McDermott, Olivia Underwood, Meghan Seel, Savannah Walker, Jessica Doughty, Maria Burns + Sophie Scott (cox)
Coached by: Olivia Hartstone
- Heat 1: placed 4th (7:23.00)
- Repechage 2: placed 2nd (7:47.62)
- B Final: placed 2nd (7:22.87)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
- Heat 2: placed 4th (8:09.02)
- Repechage 1: placed 6th (8:43.75)
- B Final: placed 2nd (8:19.43)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Olivia Hartstone
- Heat 3: placed 5th (8:03.99)
- Repechage 2: placed 7th (8:13.13)
DIOC
school
Auckland
au
Amy Mills (stroke), Kathleen Griffiths, Virginia Dougherty, Paige Turley, Rosie McDermott, Olivia Underwood, Sarah Caro, Charlottte Orange + Olivia Bollen (cox)
Coached by: Nick Bixley
- Heat 2: placed 2nd (7:23.36)
- Repechage 1: placed 2nd (7:12.43)
- A Final: placed 4th (7:20.56)
Event 33
G U18 2X (L)
Sponsored by: Dunedin Regatta Club
DIOC
school
Auckland
au
- Heat 1: placed 5th (9:07.70)
- Repechage 2: placed 7th (8:33.38)
Event 35
G U16 4+
Sponsored by: Mackenzie District Council & Twizel Community
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Olivia Hartstone
- Heat 1: placed 5th (8:36.36)
- Repechage 1: placed 5th (8:13.09)
- B Final: placed 6th (8:20.57)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
- Heat 2: placed 4th (8:05.37)
- Repechage 2: placed 4th (7:50.76)
- B Final: placed 5th (7:51.69)
DIOC
school
Auckland
au
Issey Wilson (stroke), Anna Kermode, Emilee Wright, Annabelle Brewer, Holly McKenzie, Jasmine Charteris, India Ludbrook, Sophie Fairclough + Rachel Hooks (cox)
Coached by: Renee Hartshorne
- Heat 1: placed 5th (7:45.04)
- Repechage 2: placed 4th (8:01.33)
- Heat 5: placed 2nd (8:41.41)
- Semi-final 3: placed 1st (7:48.61)
- A Final: placed 4th (7:47.10)
DIOC
school
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan
DIOC
school
Auckland
au
Harriet Taylor (stroke), Emily O'Halloran, Amy Mills, Olivia Underwood, Virginia Dougherty, Gabrielle Smith, Amelia Ewen, Paige Turley + Olivia Rose (cox)
Coached by: Rob Ryan
- Heat 2: placed 5th (3:56.12)
- Repechage 1: placed 3rd (6:57.21)
- A Final: placed 8th (7:06.66)