- Heat 6: result (NRR)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 1: placed 6th (8:13.44)
- Repechage 2: placed 5th (8:12.91)
- B Final: placed 3rd (7:56.41)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 2: placed 7th (8:29.91)
- Repechage 2: placed 6th (8:35.32)
- B Final: placed 8th (8:20.07)
- Heat 3: placed 4th (7:37.00)
- Repechage 2: placed 5th (7:46.80)
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 5: placed 7th (8:53.20)
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 1: placed 7th (9:02.42)
ONSL
school
Wellington
we
- Heat 1: placed 6th (6:53.13)
- Repechage 1: placed 8th (6:53.52)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 1: placed 8th (8:24.56)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 2: placed 8th (8:31.07)
- Heat 1: placed 2nd (7:18.41)
- Repechage 1: placed 1st (6:57.63)
- A Final: placed 5th (7:20.56)
- Heat 2: placed 6th (8:23.25)
ONSL
school
Wellington
we
Simone Dunn (stroke), Molly-Rose McDavitt, Florence Blair, Aly Hickling, Niusha Aryan, Rebeccah Harding, Navodhi Delpachitra, Ella Vodanovich + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Kim O'Neill
- Heat 2: placed 6th (8:00.68)
- Repechage 2: placed 5th (7:46.74)
- Heat 5: placed 7th (7:51.75)
ONSL
school
Wellington
we
Bastian Scotts-Bahle (stroke), Dylan Kaufman, Kim Hunter, Hayden Robertson, James Banks, Josh Blackmore, Caleb Soderberg, Kohner McLuskie + Samuel Ng (cox)
- Heat 2: placed 4th (6:43.27)
- Repechage 2: placed 4th (6:45.54)
- B Final: placed 2nd (7:07.00)
- Heat 1: placed 7th (9:36.74)
- Heat 3: placed 7th (9:37.54)
ONSL
school
Wellington
we
Florence Blair (stroke), Molly-Rose McDavitt, Aly Hickling, Navodhi Delpachitra + Jemima Gardiner-Rodden (cox)
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 4: placed 7th (9:01.31)
- Heat 4: placed 7th (9:09.24)
- Heat 5: placed 6th (8:16.40)
ONSL
school
Wellington
we
Simone Dunn (stroke), Ana Scotney, Hannah Sullivan, Isabella Wicks, Brodee Smith, Olivia Hawke, Rachel Baker, Megan Harding + Lauren McAndrew (cox)
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 1: placed 5th (7:38.43)
- Repechage 1: placed 7th (7:24.03)
- Heat 1: placed 6th (7:46.86)
- Repechage 2: placed 5th (7:34.92)
- B Final: placed 7th (7:15.77)
ONSL
school
Wellington
we
Nicholas Murdoch (stroke), Jakob Scotts-Bahle, Conor McIntosh, Cathan Tamarapa + Mitchell Horwell (cox)
- Heat 3: placed 6th (7:15.42)
- Repechage 1: placed 5th (7:14.25)
- B Final: placed 6th (7:04.58)
- Heat 2: placed 5th (7:49.17)
- Repechage 2: placed 6th (7:47.56)
- Heat 3: placed 6th (7:43.47)
- Heat 2: placed 5th (8:35.74)
- Repechage 2: placed 5th (8:15.20)
ONSL
school
Wellington
we
Alexander Barclay (stroke), Andy Gartrell, Nicholas Murdoch, Cathan Tamarapa + Mitchell Horwell (cox)
- Heat 1: result (DNS)
- Heat 1: placed 7th (7:25.17)
ONSL
school
Wellington
we
Hannah Sullivan (stroke), Rebeccah Harding, Niusha Aryan, Ella Vodanovich + Jemima Gardiner-Rodden (cox)
Coached by: Kim O'Neill
- Heat 2: placed 6th (8:56.96)
- Heat 1: placed 8th (8:07.46)
- Heat 2: placed 8th (8:05.05)
- Heat 3: placed 7th (8:44.36)
- Repechage 1: placed 7th (7:52.77)
- Heat 2: placed 7th (8:56.18)
ONSL
school
Wellington
we
Coached by: Fili Liua'Ana & Matt Liua'Ana
- Heat 3: placed 7th (9:31.72)