- Heat 3: placed 6th (8:48.06)
- Heat 2: placed 8th (10:25.75)
- Heat 1: placed 5th (8:45.37)
- Heat 1: placed 5th (8:07.45)
- Heat 3: placed 5th (8:06.79)
WLCO
school
Wellington
we
Griffin Maaka (stroke), George Murray, Elliot Willis, George Egerton, Samuel Cook, Kade Campbell, Angus Cooper, Jack Smith + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- A Final: placed 3rd (6:51.72)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Fraser Peach, Will Hausmann + Thomas Collison (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 4: placed 5th (7:52.44)
- Heat 3: result (DNF)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 3: placed 5th (7:49.88)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 1: placed 4th (8:04.98)
WLCO
school
Wellington
we
Will Palmer (stroke), Henry Burley, Harry Sturgeon, Morgan Harrison, Enzo Vatselias, James Johnston, Daniel Wong, Henri Bann + Hugo Lethbridge (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- Heat 1: placed 6th (8:19.00)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
- Heat 2: placed 7th (7:56.71)
- Heat 2: placed 4th (7:54.58)
- Heat 1: placed 7th (8:15.41)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 4: placed 5th (8:25.40)
- Heat 1: placed 5th (8:12.22)
- Heat 3: placed 7th (8:27.39)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Catherine Duffin & Brook Walker
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Connor Moore & Fergus Murray
- Heat 3: placed 8th (9:52.60)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Fergus Murray & Connor Moore
- Heat 4: placed 5th (8:35.81)
- Heat 2: placed 8th (8:21.69)
WLCO
school
Wellington
we
Mackenzie Horwood-Verstappen (stroke), Ethan Graham, Elliot Willis, Will Hausmann, Samuel Cook, George Egerton, Fraser Peach, George Murray + James Dunne (cox)
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Harry Beasley
- Heat 3: placed 3rd (7:50.13)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Sean Durkin
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Fergus Murray & Catherine Duffin
- Heat 2: placed 8th (9:37.80)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Connor Moore & Catherine Duffin
- Heat 1: placed 7th (8:57.40)
WLCO
school
Wellington
we
Coached by: Brook Walker & Catherine Duffin
- Heat 1: placed 5th (8:49.07)
- Heat 2: placed 7th (9:31.88)
- Heat 3: placed 5th (9:32.71)
WLCO
school
Wellington
we
Will Palmer (stroke), Alisana Morris, Jacob Rhodes, Luke Dance, Josiah Katene, Bryn Jones, Enzo Vatselias, Henri Bann + Sam Paviour-Smith (cox)
Coached by: Catherine Duffin & Brook Walker
WLCO
school
Wellington
we
Zach Hough (stroke), Zane Goggin, Josiah Duffield, Jack Allen-Russell, Harry Davis, Hugo Hibbert, Cam Hall, Edwin Laurenson + James Dunne (cox)
Coached by: Sean Durkin
- Heat 1: placed 8th (6:59.78)