NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Patrick Davenport & Roger White-Parsons
NSHC
club
Auckland
au
Atanas Alipiev (stroke), James Nowacki, Samuel Aschebrock, Karl Gildenhuys + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
- Heat 3: placed 6th (8:34.22)
- Heat 2: placed 7th (7:38.64)
- Heat 1: placed 5th (7:40.86)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 6th (8:52.78)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
- Heat 1: result (DNS)
NSHC
club
Auckland
au
Callum Jarvis (stroke), Sam Lecocq, Ryan Morrow, Matthew Archer, Harrison Goodall, Jaxon Langley, Matthias Wong, Aubrey Sima + Rafe Beaman (cox)
- Heat 1: placed 5th (6:54.57)
- Heat 2: placed 6th (7:43.76)
- Heat 1: placed 4th (7:48.15)
- Heat 2: placed 4th (7:33.05)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Lauren Tilson & Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 2: result (DNS)
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 3: placed 3rd (7:46.68)
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 5th (8:09.23)
- Heat 2: placed 5th (7:38.51)
- Heat 1: result (SCR)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Patrick Davenport & Roger White-Parsons
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Patrick Davenport & Roger White-Parsons
- Heat 4: placed 5th (8:59.03)
- Heat 3: placed 4th (8:31.51)
- Heat 2: placed 5th (8:00.27)
- Heat 4: placed 7th (8:12.92)
NSHC
club
Auckland
au
Joel Henderson (stroke), Matthew Hancock, Nicholas Dean, Nathan Kenny, Christopher Simkin, Liam Knight, Blake Hines, Yu-Sheng Hsu + Samuel Couch (cox)
- Heat 2: placed 6th (8:12.65)
- Heat 1: placed 5th (8:06.19)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
- Heat 1: placed 6th (8:53.08)
- Heat 1: placed 6th (8:27.94)
NSHC
club
Auckland
au
Nathan Kenny (stroke), Nicholas Dean, Christopher Simkin, Shayan Poorekhorsandi + Angus Jackson (cox)
- Heat 2: placed 6th (8:31.12)
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 3: placed 7th (9:12.90)
- Heat 1: placed 6th (7:24.91)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Mathew Jensen & Antony Zouch
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
- Heat 2: placed 7th (8:09.80)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Patrick Davenport & Roger White-Parsons
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Antony Zouch & Timothy Zouch
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
NSHC
club
Auckland
au
Bowen de Gouw (stroke), Sam Logan, Jared Barry, Matthew Archer, Max Ranson, Matthias Wong, Nicolas Garner, Aubrey Sima + Jack Cresswell (cox)
NSHC
club
Auckland
au
Kalib Patterson (stroke), Kyran Henderson, Tane Gregerson, Geoffrey Patten, James Harding, Elijah Tanu, Calum Harvey, Samuel Rickard + Rafe Beaman (cox)
NSHC
club
Auckland
au
NSHC
club
Auckland
au
- Heat 1: placed 5th (7:55.06)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Lauren Tilson & Chris Brake
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Patrick Davenport & Chris Brake
- A Final: placed 5th (9:36.52)
- Heat 1: placed 5th (7:08.91)
- Heat 3: placed 6th (7:27.95)
- Heat 2: placed 8th (7:45.63)
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Timothy Zouch & Ian Mason
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
- Heat 2: placed 4th (8:05.58)
NSHC
club
Auckland
au
Atanas Alipiev (stroke), James Nowacki, Samuel Aschebrock, Karl Gildenhuys + Isabelle Cattermole (cox)
Coached by: Chris Brake & Roger Kerr
- Heat 2: result (DNS)
NSHC
club
Auckland
au
Olivia White-Parsons (stroke), Ella Campbell, Claudia Waite, Anna DeLong, Taryn Abel, Caitlin White-Parsons, Florence Layburn, Bethany Glenn + Kate Leaming (cox)
Coached by: Roger White-Parsons & Barrie Mabbott
NSHC
club
Auckland
au
James Brake (stroke), Ben Jury, Jacob Jones, Lewis Morrell, Baxter Holgate-Simpson, Rory Accorsi, Daniel McSweeny, Hugo Verdonk + Dylan Maynard (cox)
Coached by: Mathew Jensen & Antony Zouch
NSHC
club
Auckland
au
Brahm Erdmann (stroke), James Mitchell, Bowen de Gouw, Mitchell Hohaia, Ryan Morrow, Sam Lecocq, Oscar Dorbeck, Callum Jarvis + Jack Cresswell (cox)
- Heat 1: placed 5th (6:50.49)