- Heat 1: placed 7th (8:28.87)
- Heat 3: placed 7th (9:14.18)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 2: placed 6th (8:35.27)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 1: placed 7th (8:35.28)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie & Geoff Perry
- Heat 4: placed 7th (9:25.45)
SKEC
club
Auckland
au
Holly-Anne Simonds (stroke), Olivia Bartlett, Nieve Campbell, Anastasia Makagon + Christina Chen (cox)
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
- Heat 1: placed 6th (9:19.44)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
- Heat 2: placed 7th (9:43.63)
- Heat 3: placed 8th (11:24.90)
- Heat 1: placed 7th (8:51.80)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Norman Sharpe
- Heat 2: placed 4th (7:22.01)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
- Heat 5: placed 5th (7:54.11)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Norman Sharpe
- Heat 4: placed 4th (7:46.32)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 3: placed 4th (8:43.55)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 2: placed 5th (7:39.28)
- Heat 2: placed 5th (9:31.67)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
- Heat 4: placed 5th (9:27.43)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
- Heat 2: placed 7th (9:28.52)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Norman Sharpe
- Heat 1: result (DNS)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
- Heat 3: placed 6th (8:28.77)
SKEC
club
Auckland
au
Tayla Smith (stroke), Alex Collinson, Wendy Ni, Kristen Hansen, Kaila Paga, Amelie Murphy, Madeleine Donley, Georgia Grigor + Olivia Chiang (cox)
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
- Heat 5: placed 6th (8:36.57)
SKEC
club
Auckland
au
Max Getty (stroke), Dylan Guthrie, Hamish Campbell, Hank Huang, Ben Barron, Jamie Collins, Devon Atiga, Ben Leys + Christina Chen (cox)
Coached by: Chris Goudie
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 2: placed 6th (7:41.42)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 1: placed 6th (8:23.71)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 1: placed 6th (9:14.61)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
- Heat 4: placed 8th (9:14.42)
- Heat 3: placed 7th (8:39.60)
SKEC
club
Auckland
au
Holly-Anne Simonds (stroke), Grace Reidy, Kaila Paga, Olivia Yi, Olivia Bartlett, Amelie Murphy, Madeleine Donley, Anastasia Makagon + Christina Chen (cox)
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
- Heat 1: placed 6th (8:29.47)
SKEC
club
Auckland
au
Max Getty (stroke), Dylan Guthrie, Hamish Campbell, Hank Huang, Peter Barclay, Ben Leys, Ben Barron, Will MacLeod + Robbie King (cox)
Coached by: Chris Goudie
SKEC
club
Auckland
au
Stella Cressey (stroke), Claire Hollingworth, Emily Swiatek, Raumati Meihana, Alex Hynds, Emma Sampson, Emily Lott, Mia Dobbe + Sophia Chiang (cox)
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Ethan Blight & Olivia Hofer
- Heat 2: placed 5th (9:07.28)
SKEC
club
Auckland
au
Harrison Strang (stroke), Hayden Joyce, Leo Ashcroft, Geoffrey Chang, Ben Canton, Kyle Hebditch, Matthew Doonan, Guy Weenink + Robbie King (cox)
Coached by: Geoff Perry & Sam Goldstine
SKEC
club
Auckland
au
Sean Patten (stroke), Hugo Thomson, Lloyd Scott-Russell, Joshua Warren, Eric Goodger, Joel Leishman, Peter Barclay, Sean Daly + Thom Pettit (cox)
Coached by: Geoff Perry & Norman Sharpe
- Heat 2: placed 6th (7:31.53)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 3: placed 5th (8:03.42)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Chris Goudie
- Heat 2: placed 6th (8:38.82)
SKEC
club
Auckland
au
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 3: placed 4th (7:23.11)
SKEC
club
Auckland
au
Sophia Hynds (stroke), Georgia Hands, Lucia-Belle Stanisich, Nieve Campbell, Linda Zhong, Sarah Mackie, Renee Murphy, Abi Riach + Beracah Liu (cox)
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
SKEC
club
Auckland
au
Craig Ford (stroke), Sam Russell, Liam Scott-Russell, Adam Ford, Sam Barry, Dominic Powell, Nikki Christian, Tristan Robinson + Thom Pettit (cox)
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
- Heat 2: placed 8th (7:20.52)